Ana Sayfa / Tekno Haber / 30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz

30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz

Corona virüsü ile hayatımıza Bir hayli temizlik ürünü ve yolu girmiş oldu. Bunlardan var olan akıllı telefon dezenfekte cihazı çeşitleri bilindik markaların aksine girişimciler tarafından da sunulmaya başlandı. Kickstarter üzerinden fonlamaya açılan MagBak Halo her boyutta ve değişik modellerdeki telefonları kılıflı olsalar dahi 30 saniye içinde dezenfekte edebiliyor.

30 saniyede temizleyen akıllı telefon dezenfekte cihazı

Yakın vakit evvel Samsung, antimikrobiyal kaplama kılıf ile gündemimizde kendisine yer bulmuştu. Şimdi ise tek Kickstarter projesi olarak karşımıza 30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz, Sahiden de faydalı. Telefon dezenfekte cihazı model ve marka ayrım etmeksizin kolayca telefonu dezenfekte ediyor.

MagBak Halo-telefon dezenfekte cihazi-01

MagBak Halo, vakit içinde ellerimizi sık sık yıkasak da telefonlarımızı bu sıklıkla yıkamadığımızı ve telefonda vakit içinde milyonlarca mikrobun yapışıp kaldığı üzerinde duruyor. bu yüzden geliştirilen dezenfekte cihazı, ellerinizi yıkarken, kare haznesine yerleştirdiğiniz akıllı telefonunuzu 30 saniye içinde eliniz civarindan temiz vaziyete getirmeyi vadediyor.

MagBak Halo-telefon-dezenfekte-cihazi-00

Cihaz geliştirilmiş teknolojisi ile birlikte mikropların yüzde 99,99’unu öldürdüğünü argüman ediyor. Bu stil cihazlarda kullanıldığı benzeri MagBak Halo da UV-C ışın teknolojisini kullanarak, telefonları mikroplardan arındırıyor. Ürün haziran ayında kampanya sürecini başlattı ve 35 bin dolar toplamayı hedefliyordu. Kısa süre içinde 348 bin 708 dolar bağış toplayan ürünün şu anda 1.845 destekçisi bulunuyor.

Ürünü incelemek veyahut destek olmak amaciyla sizleri şu sayfaya alabiliriz.  Telefon dezenfekte cihazının 139 dolarlık tek ücret etikeyle karşımıza çıktığı görülüyor.

akıllı telefonakıllı telefon dezenfekte cihazıakıllı telefonları dezenfekte etmekdezenfekte cihazıMagBak Halotelefon dezenfekte cihazı

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir