Ana Sayfa / Tekno Haber / 5G destekli Honor X10 için çıkış tarihi belli oldu!

5G destekli Honor X10 için çıkış tarihi belli oldu!

Honor X10 için detaylar artık belli oldu diyebiliriz. Geçenlerde ismi hakkında detayların netleşmeye başladığını görmüştük şimdi de 5G destekli olarak gelecek telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu. Telefonun özellikleriyle pazarda dikkat çekeceği söyleniyor. İşte 5G destekli Honor X10 çıkış tarihi!

5G destekli Honor X10 çıkış tarihi belli oldu

Akıllı telefon pazarında adından söz ettirmeye başlayan Huawei alt markası Honor başarılı bir ivme izliyor. Bu kapsamda değerlendirildiğinde şirket X10 ile karşımıza çıkıyor. Telefonun tasarımsal olarak bu yıl piyasaya sürülen telefonlarla benzerlik gösterdiği görülüyor.

5G destekli Honor X10 cikis tarihi

Özellikle kamera kurulumu noktasında diğer telefonlara benzerlik gösteren telefonun, 6.63 inç boyutundaki IPS LCD ekranı bizleri karşılıyor. Telefonun ekran çözünürlüğüne bakıldığında ise karşımıza 2400 x 1080 piksel çıkıyor.

Kamera kurulumunda ise dörtlü bir mekanizmayı benimseyen Honor, ana kamera olarak 40 Megapiksel Sony IMX600y’ye güveniyor. Ana kameraya ise 8 Megapiksel ultra geniş açılı bir kamera, 2 Megapiksellik makro kamera ve derinlik sensörü eşlik ediyor.

Telefonun güçlü bir bataryaya sahip olmasıyla birlikte 22.5W’a kadar bir USB-C bağlantı ile şarj olabilen hızlı şarja sahip olması bekleniyor. 5G destekli Honor X10’in çıkış tarihi bizlere 20 Mayıs 2020‘yi işaret ediyor. Resmi olarak duyurulan piyasaya çıkış tarihi gününe kadar ise telefon hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

5G destekli Honor X10 çıkış tarihihonorHonor X10Honor X10 özellikleriHonor X10 özellikleri ve fiyatıHonor yeni telefon

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir