Ana Sayfa / Tekno Haber / ABD’nin ünlü korku filmleri hangi eyaletlerde çekildi?

ABD’nin ünlü korku filmleri hangi eyaletlerde çekildi?

Ünlü korku filmlerinin nerede çekildiğini hiç heyecan ettiniz mi? ABD’nin değişik eyaletlerinde çekilen ve değişik korkulara değinen binlerce film bulunuyor. Bazılarının kült haline geldiği sinema tarihinde bazıları ” şişirilmiş tek balon” olarak karşımıza çıkıyor. IMDb puanlarına göre maksimum var olan korku filmlerinin de bulunduğu bu listede, ABD’nin meşhur Korku içerikli filmler hangi eyaletlerde çekildi? Sorusunun Cevabını veriyoruz.

ABD’nin meşhur Korku içerikli filmler nerede çekildi?

ABD’nın meşhur korku filmelerinin bazılarının nerede çekildiğini biliyor olsak da bazıları hakikat tek gizem haline dönüşebiliyor. Bunun önüne geçmek istek eden Horror On Screen’den Andrew Brick, bu mevzunun Cevabını tek harita oluşturarak vermiş. Listede yüzlerce film yer alıyor ve bu filmlerin bazılarının çekildiği bölge Sahiden şaşırtıyor.

Eğer tek film tutkunuysanız bu liste hoşunuza gidecektir. özellikle korku filmlerini de seviyorsanız, popüler ve sevilen korku filmlerinin de hangi eyaletlerle çekildiğini öğrenmiş olacaksınız. İşte ABD’nin meşhur Korku içerikli filmler ve çekildikleri eyaletler:

ABD-nin-unlu- korku-filmleri- nerede-cekildi-00

Alaska:

30 Days of Night(2007)

The Fourth Kind (2009)

Claws(1977)

Washington

ABD-nin-unlu- korku-filmleri- nerede-cekildi-01

The Ring(2002)

The Changeling(1980)

The Tall Man(2012)

Rose Red(2002)

30 Days of NightABD’nin meşhur Korku içerikli filmler ve çekildikleri eyaletlerBlood of Dracula’s CastleClawsen meşhur korku filmlerien meşhur Korku içerikli filmler hangileriFright NightHear No EvilJust Before Dawnkorku filmlerikorku filmleri listesiMr. BrooksPhantasmPyschoThe Fourth KindThe RingThe Tall ManThe Ward

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir