Ana Sayfa / Akıllı Saat / Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!

Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!

Akıllı saatler, nihayet vakitlerde hayatımızın dayanilmaz parçaları haline geldi. Apple Watch 6, Honor Watch GS Pro, Samsung Galaxy Watch 3 ve realme watch akıllı saat modellerini Akakçe üzerinden araştırarak en ahenk gösteren ücrete bulduk.

Akakçe üzerinden ahenk gösteren ücret bulduk

ShiftDelete.Net YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda popüler akıllı saatleri ahenk gösteren ücret ile satın aldık. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

14 değişik MIL-STD-810G testinden geçerek fevkalade koşullara karşı dayanıklılığı kanıtlanan Honor Watch GS Pro, en Yorucu şartlarda dahi kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Yoğun kullanımda takriben 14 vakit pil süresi sunan cihaz, standart kullanımda ise 25 güne civarindan dayanabiliyor.

Birçok kullanıcı tarafından beğenilen Apple Watch 6 modeline Akakçe sayesinde en ahenk gösteren ücret avantajı ile sahip olduk. Bir hayli ülkede yasal olarak destur alınan EKG özelliğinin bulunduğu cihaz, sağlık ile alakalı seçenek listesinin evvel esnasında yer alıyor. Şık tasarımı ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken Apple Watch 6, dayanıklı beden yapısına sahip.

1.4 inç ekrana sahip realme watch modelinde kandaki oksijen miktarını ölçmeye yarayan SpO2 sensörü bulunuyor. Fiyat/performans cihazı olarak nitelendirebileceğimiz realme watch, 160 mAh saat bataryasıyla takriben 9 vakit pil geçerliligi sunuyor. Ayrı olarak 14 değişik aktivite modu bulunan cihaz, IP68 sertifikasına sahip.

akakceApple Watch 6honor watch gs prorealme WatchSamsung Galaxy Watch 3

Check Also

Uygun fiyatlı saat Apple Watch SE ilk bakış!

Apple, Bir gün evvel bütün sene beklenen etkinliğini gerçekleştirdi. iPhone 12 serisinin tanıtılması beklenen etkinlikte, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir