Ana Sayfa / Tekno Haber / Antivirüs programları gerçekten işe yarıyor mu?

Antivirüs programları gerçekten işe yarıyor mu?

Biliyorsunuz ki yıllardır antivirüs programlarını kullanıyoruz. ama bu kullanımların Sahiden işe yarayıp yaramadığı ile alakalı tek fikrimiz yok. Bu videoda da bu mevzunun Cevabını veriyoruz. İşte antivirüs yazılımları işe yarıyor mu Sualinin bütün detayları!

Antivirüs programları ile alakalı bütün gerçekler!

Son vakitlerde forum sayfamızda  ve YouTube yorumlarında bu konuyla alakalı ani çok yorum gördük. Bu açıklar sonrası bu videoyu size hazırladık. Antivirüs programları uzunca müddettir kullanılıyor ama Bir takım kullanıcıların bu programlara karşı tereddütleri bulunuyordu. İşte bu videoda aklınızda oluşan Sual işaretlerini tam dört dakikada kaybediyoruz. bendeniz sözü dahada çok uzatmadan sizi video ile baş başa bırakıyorum.

Antivirüs yazılımları, virüslere karşı yazılmış, silme ve kurtarma işlemlerini adina getiren savunucu programlara verilen genel tek isim. Bu programlar bilgisayarınızdaki virüsleri bulmak ve silmek amaciyla çeşitli metotlar izliyorlar. Evet antivirüs programlarının ne işe yaradığından bahsettik. Peki Sahiden İhtiyaç duyulan mi? Bilgisayarımızda olmalı mı?

Bu mevzunun yanıtı ise Bütünüyle kullanıcıdan geçiyor. Kullanıcının gezdiği web sayfaları, bilgisayarına indirdiği dosyalar antivirüs programının İhtiyaç duyulan olup olmadığı Sualini yanıtlıyor. Siz bilgisayarınızda antivirüs programları kullanıyor musunuz?

5 çayıantivirüs programlarıantivirüs yazılımlarıcanlı yayınsdnsdncevaplıyorshiftdeletenetvideo inceleme

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir