Ana Sayfa / Akıllı Telefon / AnTuTu yıldızı Oppo Find X3’ün özellikleri sızdı

AnTuTu yıldızı Oppo Find X3’ün özellikleri sızdı

Akıllı telefon pazarının toy markalarından Oppo’nun istikbal amiral gemisi cihazı hakkındaki detaylar vakit yüzüne çıkıyor. Oppo Find X3 özellikleri ve tanıtım tarihi sızdırıldı. AnTuTu skoruyla dikkat çeken cihazın kamera ve ekran detayları da öne çıkıyor.

Oppo Find X3 özellikleri, AnTuTu puanının hakkını veriyor

Resmi lansmanı yapılmadan AnTuTu skoru sızdırılan cihaz, girdiği testte 700.000 bandını aşarak dikkat çekti. Performans testinden çok nokta alan telefon, Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisinden gücünü alıyor. Cihazın RAM kapasitesi 12 GB olurken, 512 GB depolama alanına sahip olacağı da alana çıktı.

Oppo Find X3 nitelikleri arasında donanımın yanı sıra ekran kabiliyetleri de öne çıkıyor. Cihaz; 6.7 inç büyüklüğünde, 1440 x 3216 piksel çözünürlüğünde, HDR 10+ desteli OLED tek ekrana sahip. Ayrı olarak bu ekran 120 Hz tazeleme oranıyla tüketici karşısına çıkacak.

Telefonun kamera kabiliyetleri de hiç mütevazı değil. 4’lü art kamera kurulumuna sahip Find X3’te; 50 Megapiksel anne kamera, 50 Megapiksel ultra geniş açı lens, 13 piksel telefoto ve üç piksel makro mercek yer alacak. Oppo Find X3, söylentilere göre ön kamera tarafında ise 32 Megapiksel çözünürlüğünde tek lense sahip.

Android 11 işletim sistemine sahip olacağı söylenen telefonun, 4.500 mAh pil kapasitesine ve 65W kablolu, 30W kablosuz hızlı şarj destekleyeceği öne sürüldü.

Find X3 tanıtım tarihi

Telefonun özelliklerinin yanı sıra, resmi duyurusunun ne vakit yapılacağı da sızdırılan veriler arasında yer aldı. Oppo Find X3’ün Mart ayında tanıtılacağı ve derhal akabinde satışa sunulacağı öne sürüldü.

Kamera çıkıntısıyla Oppo Find X3 Pro tasarımı

Kamera çıkıntısıyla Oppo Find X3 Pro tasarımı

Oppo Find X3 Pro amaciyla tertemiz görseller alana çıktı. Telefonun kamera çıkıntısının değişik tek tasarıma işaret ettiğini dile getirmek mümkün. Şaşırılmayacak şekilde telefonun tasarımı Voice tarafından sızdırıldı.

oppoOppo Find X3 özellikleriOppo Find X3 tanıtım tarihi

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir