Ana Sayfa / iOS / Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?

Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?

Sihirli Elma YouTube kanalında farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Apple Gündem videomuzda, geçtiğimiz günlerde tanıtılan Apple M1 işlemcisi, bu işlemciye sahip yeni Mac’ler, iPhone 12 ve yeni çıkan macOS Big Sur işletim sistemini konuştuk. İşte Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü sorusunun cevabı.

Apple Gündem: Apple M1 ne kadar güçlü?

Sihirli Elma YouTube kanalında Apple’a özel içerikler üretmeye devam ediyoruz. Her hafta sizlerin karşısına çıktığımı Apple Gündem videosunda bu hafta Apple ve yenilikleri konuştuk. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple 2020’de 3 farklı etkinlik düzenledi

Kullanıcıların aklına Apple dendiğinde ilk olarak aklına iPhone’lar gelir. Ancak şirket bu yıl iPhone modelleri dışında birçok ürün tanıttı. Bunlar arasında Apple Watch SE, Series 6, yeni iPad modelleri, Apple M1 işlemcisi ve Mac’ler ile süregelen tanıtım sürecinin sonunda macOS Big Sur işletim sisteminin son sürümü ile bu yıla damgasını vurdu.

Bu videomuzda Apple M1 işlemcisinin iddialı gücünü, yeniden tasarlanmış 13 inç MacBook Pro ve MacBook Air modellerini ve macOS Big Sur hakkındaki deneyimlerimizi konuştuk.

Videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve yorum yapmayı unutmayın. İyi seyirler!

apple gündemapple kanalıapple m1 işlemcilerihakkı alkaniPhone 12 türkiye fiyatlarısihirli elma iPhone 12

Kaynak :shiftdelete

Check Also

iOS ve iPadOS 13.5.5 Beta yayınlandı

Apple, işletim sistemi üzerinde geliştirmelere ayni ritimde devam ediliyor. Firma iOS 13.5.5 Beta ve iPadOS …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir