Ana Sayfa / iOS / Apple iOS 13.5 dönüş yolunu kapattı

Apple iOS 13.5 dönüş yolunu kapattı

Apple iPhone işletim sistemi iOS ile alakalı mühim tek adım attı. Atılan bu adım ile birlikte iOS sürüm geçişlerinde tek kısıtlama yapılmış oldu. iOS 13.5 güncellemesi sonrasında iOS 13.4.1 güncellemesi amaciyla art dönüş yolu da böylelikle kapandı.

iOS 13.5’ten iOS 13.4.1 güncellemesi geçişleri kapatıldı

Bilindiği benzeri Apple, 20 Mayıs 2020 tarihi itibariyle destekli iPhone yeni sezon modelleri amaciyla yeni iOS 13.5 sürümünü yayınladı. Üstünden geçen vakitten ardindan şimdi de tek evvelki iOS 13.4.1 güncelleme geçişleri kapatılmış oldu. Bundan ardindan iOS 13.5 sürümünden art dönerek iOS 13.4.1 güncellemesi kullanmaya başlamak istek eden kullanıcılar, ne yazık ki istek ettikleri bu işlemi gerçekleştiremeyecekler. Eski iPhone modelleri amaciyla de iOS 12.4.6 güncellemesi dönüşleri de aynı şekilde sonlandırılmış oldu.

iOS 13.4.1 güncellemesi

Apple’dan iPhone 12 ile yıllar ardindan tek ilk!

Apple’dan iPhone 12 ile yıllar ardindan tek ilk!

iPhone 12 çıkış tarihi ile alakalı tertemiz gelen iddia, Apple’ın yıllar ardindan tek evvel ile karşılaşacağı mananına geliyor. İşte bütün detaylar!

iOS 13.5 güncellemesindeki çeşitli hatalardan dolayı Bir takım kullanıcılar, bu yanlislar düzeltilene civarindan evvelki sürüme art dönme yollarını aramaktaydı. Apple’ın aldığı bu tertemiz karar ile birlikte ise ne yazık ki artık iOS 13.4.1 sürümüne geçiş yapılamayacak.

Hatırlatmak gerekirse Apple, ios 13.5 güncellemesi ile maskeli Face ID kullanımında kolaylık, grup FaceTime özelliklerinde değişikler ve çeşitli güvenlik önlemleri etkin edilmişti. aynı zamanda alana çıkan tertemiz yanlislar ise kullanıcıların eleştirilerini almaya ayni ritimde devam ediyor. Bu süreçte tertemiz tek hatali düzeltme sürümünün yayınlanması ile alakalı beklentiler olduğunu da belirtmekte yarar var.

AppleiOSiOS 13.4.1 sürümüios 13.5iOS 13.5 güncellemesi

Check Also

Yıllardır beklenen iPhone özelliğine Apple müdahalesi

Kısa tek vakit evvel iOS 14 ile iPhone arama kaydetme özelliği gündeme gelmişti. Aramaların kaydedilebilir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir