Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Apple’dan ilginç iPhone 12 hamlesi

Apple’dan ilginç iPhone 12 hamlesi

Yarın gerçekleşecek Apple Etkinliği‘nde hangi ürünlerin tanıtılacağı gizemini koruyor. Çoğu analist ve tanınmış isimler yarın iPhone 12’nin tanıtılmayacağını ön görüyor ancak Apple, iPhone 12 için ufak adımlar atmaya devam ediyor.

Apple’dan ilginç iPhone 12 hamlesi

Apple’ın ekim ayında satışlarını başlatması beklenen yeni iPhone 12 modelleri ile ilgili dikkat çeken bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de iPhone 12 Pro kasası video ile sızdırılmıştı ancak telefonun yarın tanıtılmayacağı konuşuluyor.

Tahminleriyle ünlü Komiya, Apple’ın resmi YouTube kanalında bazı videoların silindiğini belirtti. Komiya’nın “iPhone 12 adımı” olarak nitelendirilen Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre Apple resmi YouTube kanalından “iPhone 11 Introduction” konulu videolar kaldırılmış. Bizler de arama sonuçlarında bu videoları bulamadık, ancak şirket bu arama sonucunu Selena Gomez ile çekilen videolara yönlendirmiş.

apple etkinliği iphone 12

Yarın iPhone 12’nin tanıtılmasından daha güçlü ihtimali bulunan yeni Apple Watch ve diğer ekosistem cihazların da durumu bilinmiyor ancak bugüne kadar yıllardır hiç değişmeyen eylül ayı Apple Etkinliği’nde yeni iPhone modeli tanıtımının gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merakla bekleniyor.

apple etkinliğiiPhoneiPhone 12iphone 12 tanıtımı

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir