Ana Sayfa / Oyun / Battlefield 5’in ölüm fermanını imzalayan güncelleme

Battlefield 5’in ölüm fermanını imzalayan güncelleme

2018 seneninde oyun gündemine bomba benzeri düşen oyun amaciyla hemide üzücü ayni vakitte da sevindirici tek güncelleme geldi. Yaz aylarına giriş yapmamızla birlikte yayınlanan Battlefield 5 güncellemesi oyunun nihayet güncellemesi olarak kalacak.

Bu güncelleme, oyuna gelen küçük güncellemelerin aksine Yalnızca hatri sayilir büyüklükte değişiklikleri kapsayan güncellemerin sonuncusu oldu. Bundan ardindan Yalnızca hatali düzeltmeleri ve organizasyon eklemeleri benzeri güncellemeleri göreceğiz.

Büyük Battlefield 5 güncellemesi yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda oyuna nihayet güncellemenin geleceği haberini vermiştik. bu erken acele saatlerde yayınlanan yaz güncellemesi tertemiz silahlar, tertemiz haritalar, tertemiz bombalar ve dahada fazlasını içeriyor. Oyuna hatri sayilir büyüklükte tek içerik kazandıran güncelleme tam 9.75GB boyutuna sahip. Bu civarindan çok boyutlu tek güncelleme olması güncellemenin ne civarindan kapsamı geniş olduğunu gösteriyor.

Güncelleme notlarında bugünün gündemine Bir takım göndermeler yapılıyor ve ABD’deki ırkçılık skandalına karşı dünyanın duyarlı olması isteniyor. Bu Battlefield 5 güncellemesi sonraki oyunun çıkışına civarindan bizi kurtaracak mı bilinmez. Ama tekrar de oyuna hatali düzeltmeleri ve Bir takım etkinlikler eklenecek, ama hatri sayilir büyüklükte değişiklikleri artık göremeyeceğiz.

büyük battlefield 5 güncellemesi

Geçtiğimiz sene Ekim ayında EA Games CEO‘su, tek sonraki Battlefield oyununun Nisan 2021’de başlayan yatırım turuyla geleceğini belirtmişti. Başka bir deyişle sonraki oyuna takriben 1.5 sene ardindan kavuşacağımızı söyleyebiliriz. Yayınlanan güncelleme, oyuna tertemiz içeriklerin eklenmesinin yanı sıra varolan haritalarda da hatri sayilir büyüklükte düzeltmeler içeriyor.

Sonraki Battlefield oyununu görene civarindan bu devasa yenilikler oyuncuları tatmin edecek benzeri duruyor. Bakalım ilerleyen vakitte bizi ne benzeri farklıklar bekliyor olacak.

activisonbattlefieldBattlefield 5Battlefield 5 güncellemebattlefield 5 nasıl oynanırbattlefield 5 tertemiz silahea games

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir