Ana Sayfa / Tekno Haber / Beats Solo 3 Wireless Uzun Kullanım Testi

Beats Solo 3 Wireless Uzun Kullanım Testi

Beats Solo üç Wireless uzunca Kullanım Testi ile birlikte sizlerle birlikte hemide Beats Solo üç Wireless özellikleri neler yakından bakacağız ayni vakitte da uzunca vakittir oldukça beğenilen bu kulaklığın gerçek yasamda nasıl tek performans verdiğine değineceğiz.

Beats Solo üç Wireless uzunca Kullanım Testi

Beats Solo üç Wireless uzunca vakittir satışta var olan tek kulaklık. nihayet vakitlerde fiyatı indirime girse dahi uzun yıllardır çok tek ücret etiketine sahip kulaklık çoğu kullanıcı tarafından beğenilerek kullanıldı. kendisinin içinde Bir hayli hususi tasarıma ve renge sahip var olan kulaklık, şu anda Apple’ın kendisinin internet sitesinde 1.699 TL ücret etiketi ile satılıyor. Hepsiburada benzeri web sitelerinde ise neredeyse yarı fiyatına bulabileceğiniz kulaklık ile alakalı bütün fikirlerimizi sizler amaciyla söyledik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri Beats Solo 3 videomuz ile baş başa bırakalım.

Beats Solo üç Wireless özellikleri

Beats markası, geçtiğimiz senelerde Apple tarafından satın alındı ve Apple kalitesinde imalat yapıyor. Beats Solo üç Wireless da bu bahsettiğimiz kalitede tek kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım ile alakalı kulak üstü kulaklıklara istikamet veren model, dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor. Kutusunun içerisinden çıkan kılıfla da beraber her yere taşıyabileceğiniz kulaklığın şarjı tam 40 saat süresince bitmiyor. Hızlı şarj özelliğine sahip kulaklık, kısa süre içinde Micro-USB üzerinden şarj oluyor ve kullanıma hazır vaziyete geliyor. Kulaklık, kutusundan çıkan kablo yardımı sayesinde de kullanılabiliyor. Kulaklık üzerindeki dahili mikrofon yardımıysa ses alsa da kutudan çıkan kablo üzerindeki mikrofon telefon görülmelerinde dahada sıhhatli tek şekilde çalışıyor.

Ses kalitesi kimileri tarafından oldukça beğenilen kimileri tarafından da beğenilmeyen kulaklık hakkında bütün fikirlerimizi bu videoda söyledik. Sizler de videoyu izledikten ardindan bizler ile fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. Şimdiden iyi seyirler!

Beats Solo üç WirelessBeats Solo üç Wireless özellikleriBeats Solo üç Wireless batarya süresiBeats Solo üç Wireless fiyatıBeats Solo üç Wireless nasılBeats Solo üç Wireless sdnBeats Solo üç Wireless tasarımıBeats Solo üç Wireless uktBeats Solo üç Wireless uzunca kullanım testiBeats Solo üç Wireless şarj süresi

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir