Ana Sayfa / Teknoloji / Bina sahipleri ve tesis yöneticilerinin karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmeleri kolaylaşıyor

Bina sahipleri ve tesis yöneticilerinin karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmeleri kolaylaşıyor

Ticari ve endüstriyel yapı sahipleri ve tesis yöneticileri; iş sürekliliğini sağlamak, kendisinin üretebilecekleri yenilenebilir enerjinin tüketimini en üst seviyeye çıkarmak veyahut elektrikli araç şarj cihazlarını entegre etmek amaciyla gereksinim duydukları güç kapasitesini ele geçirmek istiyor.

Bunu muvaffak olmak için, yapı alanda kullanımı minimuma indirecek çok Emelli tek enerji depolama çözümü gerekiyor.Storage Compact, müşterilerine binalarda kurulumu ve kullanımı basit tek bir rack kabinine sahip enerji depolama çözümü saglamak amaciyla ödüllü Eaton enerji depolama teknolojisinden yararlanıyor.

Güç Kalitesi, Elektronikler ve Gelişmekte var olan Pazarlar Bölümü EMEA Kıdemli reis Yardımcısı ve genel Müdürü Craig McDonnell’ mevzu hakkinda “Çok çeşitli ölçeklenebilir ve modüler, enerji depolama sistemleri sunuyoruz. Piyasaya çıkardığımızStorage Compact ürünü, yapı sahibi veyahut binaları işleten ve ödüllü enerji depolama teknolojimizden istifade etmek istek eden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlıyor. MüşterilerStorage Compact’ı ek ihtiyaçları amaciyla de kullanabilir ve back-up güç, pik azaltma ve yük değişimi benzeri vaziyetlerde bu sistemden yararlanabilirler. Bu sistem, frekans düzenlemesine katılarak şebeke istikrarına katkı sağlayabilir” dedi.

xStorage Compact, müşterilerin güneş enerjisi tüketimini en üst düzeye çıkarmasına ve elektrikli araç şarj istasyonlarının alana entegrasyonuyla alakalı kapasite sorunlarının engellenmesine imkan tanıyan çok kullanımlı tek enerji depolama sistemi olarak tanımlanıyor.

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir