Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Bir bir ortaya çıkıyor: Snapdragon 888’li yeni Meizu 18

Bir bir ortaya çıkıyor: Snapdragon 888’li yeni Meizu 18

Amiral gemisi telefonlara güç verecek var olan Snapdragon 888 işlemcisine sahip olacak telefonlar tek bir karşımıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. İlk etapta ani çok telefonda göreceğimiz bu işlemci ilerleyen süreçte başka telefonlarda da karşımıza çıkacak. En nihayet Xiaomi’nin Mi 11 serisinde ve Samsung’un S21 ailesinde kullanıldığını gördüğümüz işlemci, Meizu 18 modelinde de karşımıza çıkacak.

Meizu 18 amaciyla alana çıkan detaylar 

Geçen sene nihayet aylarında Meizu 18 ile alakalı Bir takım veriler alana çıkmıştı. Telefon ile alakalı hali hazırda ayrıntılı veriler elimizde bulunmuyor olsa da en azından Android tarafın en kuvvetli işlemcisi olduğu söylenen Snapdragon 888‘e sahip olacağı belli. Bunun yanı sıra telefonun 5G özelliğine sahip olacağı biliniyor.

Buna ek olarak, CPU tarafında ise telefonun yüzde 25, GPU tarafındaysa yüzde 35’lik tek artışa şahitlik edecek var olan telefon modelinde söylenene göre kamerasının yakınlaştırma özelliği ile dikkat çekecek.

Meizu 18 Max

Meizu 18’in Max modelinin bunun benzeri görünmesi bekleniyor

Meizu 18’in anne kamerasında 5x optik yakınlaştırma sunulacağı ve ‘optik’ takısının hakkını verirse kayıpları minimuma indireceği amaciyla rakiplerine karşı kuvvetli tek koz elde edeceği aktarılıyor. AMOLED ekranına ekstradan 120 Hz ekran yenileme hızı sunması beklenen telefonun, şık tek tasarımla piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Telefonda 100W hızlı şarj desteğinin sunulmasına ekstradan 40W/50W kablosuz hızlı şarj desteği geliyor deniyor. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip telefonun başlangıç ücreti da 726 dolar olacak.

Meizu 18Meizu 18 özellikleriMeizu 18 tasarımı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir