Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Black Shark 4 ile bizi neler bekliyor?

Black Shark 4 ile bizi neler bekliyor?

Birçok mobil oyun sever tarafından heyecanla beklenen Black Shark üç modeli üç Mart 2020’de tanıtılmıştı. Black Shark 4 nitelikleri ile alakalı Bir takım beklentiler ve tahminler yer alıyor.

Black Shark dört nitelikleri neler olacak?

Xiaomi Black Shark serisi Bir hayli oyuncu tarafından beğeniliyor. ama Black Shark üç modeli ekran tazeleme ile alakalı rakiplerinin gerisinde kaldığı amaciyla eleştirilmişti.

Black Shark dört nitelikleri neler olacak?Mart 2021’de piyasaya sürülmesi beklenen Black Shark dört modelinin 120 Hz veya 144 Hz ekran tazeleme hızıyla gelmesi bekleniyor. Ekran tazeleme hızı oyun oynama ile alakalı kullanıcılara hatri sayilir büyüklükte avantaj sağlıyor.

Black Shark dört modelinin gücünü ARM X1 CPU mimarisiyle istikbal var olan Snapdragon 875 modelinden alacağı söylentiler arasında yer alıyor. Snapdragon 875 modelinin 4 adet Cortex-A55, üç adet Cortex-A78 ve tek adet Cortex-X1 ile karşımıza çıkacağı biliniyor.

Black Shark üç modeli tuş dizilimi ve ekran içi parmak izi okuyucu ile alakalı eleştiriye maruz kalmıştı. Black Shark dört modeliyle birlikte ergonomi ile alakalı iyileştirmelerin yapılması bekleniyor.

Şirket, Black Shark serisi ile birlikte oyuncuların dahada iyi performans göstermeleri amaciyla çeşitli aksesuarlar satıyor. Black Shark üç modelinde Yalnızca sol kısma takılan oyun kumandası Bir hayli kişi tarafından beğenilmemişti. tertemiz model ile birlikte aksesuarların da geliştirilmesi ve dahada kullanışlı vaziyete getirilmesi bekleniyor.

Black Shark üç başka oyuncu telefonları benzeri 1080P ekrana sahip. tertemiz model ile birlikte bunun 2.5K veyahut 4K ekran ile değişmesi beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Her ne civarindan oyuncular amaciyla geliştirilen telefon modeli olsa da Black Shark serisinin kamera performansı azımsanamayacak civarindan iyi. Black Shark üç modelinde anne kameranın yanında ultra geniş açılı lens ve makro lens yer alıyor. tertemiz model ile birlikte kamera dizilimine telefoto lensin de eklenmesi bekleniyor.

Ayrıca Black Shark dört modelinin tek evvelki kuşak benzeri 600 dolar ücret etiketi ile piyasaya çıkacağı düşünülüyor.

black sharkblack shark 4black shark dört özelliklerixiaomixiaomi black sharkXiaomi black shark 4Xiaomi black shark dört özellikleri

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir