Ana Sayfa / Teknoloji / Buz Lazer Cihazında Becas Medikal Zirvede

Buz Lazer Cihazında Becas Medikal Zirvede

Lazer cihazları her geçen yıl daha çok çeşitlenmekte ve yenilenmektedir. Son yıllarda da ön plana çıkan ürünlerden bir tanesi de buz lazer cihazı. Diğer lazer epilasyon cihazlarına göre çok daha farklı bir yapısı olan bu cihazı her yerden temin etmek de mümkün değildir. Becas Medikal A.Ş. bu tür cihaz satımı konusunda uzman markalar arasında yer almaktadır. Burada buz lazer cihazı ve daha birçok cihazı satın almak mümkün olacaktır.

Buz lazer cihazı özel yapısı sebebiyle herhangi bir şekilde acı ve ağrı yaratmaz. Aynı zamanda süresi de oldukça kısadır. Bunun yanı sıra Becas Medikal A.Ş’de bu tür ürünlerin nasıl kullanılması gerektiği tarzda eğitimler de verilmektedir.

 

Diode Lazer Cihazı

Becas Medikal A.Ş’nin sattığı bir diğer lazer cihazı ürünü de Diode lazer cihazı olarak karşımıza çıkacaktır. Lazer cihazları her türlü cilt ve cilt rengi için uygun olarak tasarlanmıştır. Fakat bu türdeki lazer cihazı genel olarak daha koyu tenli kişiler için uygun görülmektedir.

Bunun yanı sıra yine açık renkli tüyleri alma konusundaki başarısıyla da ön plana çıkan diode lazer cihazının özel bir soğuk jelle gerekli işlemlerin yapıldığını söylemek mümkündür. Tabii ki lazer operasyonu olan her kişi acı, sızı konusunu düşünür fakat bu tür lazer cihazlarında çok bir acıdan söz etmek mümkün değildir. Tabii ki bu tüy ve kıl yoğunluğuna göre de değişmektedir.

 

Hydra Facial Cihazı

Hydra facial cihazı da çok sık tercih edilen bir cihazdır. Bu cihaz genel olarak yüz bölgesine uygulanmaktadır. Tek seansta başarılı bir sonuç almak mümkündür. Bu sebeple de oldukça fazla bir şekilde tercih edildiğini söylemek gerekir.

Cildimiz bazen olduğundan yaşlı görünebilir. Kuru, kırışık ve bakımsız bir görünüme sahip bir cilde sahip olan kişiler için hydra facial cihazının tam nokta atışı olacağını söylemek mümkün. Cildin derinlerine nüfuz edip kir, yağ ve siyah noktalar temizlenmektedir. Bu sayede de cilt çok daha sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşmaktadır.

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir