Ana Sayfa / Sinema / Cem Yılmaz’dan Netflix’e sitem!

Cem Yılmaz’dan Netflix’e sitem!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Twitter hesabından Netflix Türkiye ile alakalı paylaşım yaptı. Bir gün evvel Netflix’te yayınlanan Karakomik Filmler 2 amaciyla duyuru yapılmadığını belirten meşhur komedyen, Netflix Türkiye’yi etiketleyerek sitem etti.

Karakomik Filmler 2, yayınlanmasıyla birlikte Netflix’te popüler filmler arasına girmeyi başardı. Hem de Cem Yılmaz tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde filmin, vakit içinde Türkiye’de en çok izlenen yapım olduğu görülüyor.

Cem Yılmaz, Netflix ile alakalı paylaşım yaptı

Netflix kullanıcıları, Karakomik Filmler 2’ye hatri sayilir büyüklükte alaka göstermiş durumda. Ünlü komedyen de filmin yayınlanması ile alakalı paylaşım yapmayan Netflix ülkemiz hesabını etiketleyerek, sitem dolu tek paylaşım yaptı. Paylaşımında ekran görüntüsüyle birlikte sitemini ifade eden meşhur komedyen, “tweet atma mı dediler yoksa ?” dedi.

İşte komedyen tarafından paylaşılan ve yüzlerce RT ile binlerce zevk alan paylaşım;

Cem Yılmaz tarafından yapılan paylaşımın ardından, Netflix Türkiye hesabından rastgele tek paylaşım yapılmadı. Hesap en nihayet olarak Dark dizinin 3. sezonu ile alakalı paylaşım yaptı. Öte istikametten Karakomik Filmler iki amaciyla Netflix ülkemiz Instagram hesabından da tek paylaşım yapılmadı.

Konu ile alakalı Netflix Türkiye’nin nasıl tek izaha yapacağı heyecan ediliyor. Film, hesaplar üzerinden duyuru yapılmadan Top 10 ülkemiz listesinde birinci olmayı başardı.

cem yılmazcem yılmaz netflixkarakomik filmler 2netflix

Check Also

Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Netflix’te en çok izlenen yapımlar değişiyor ve platforma da tertemiz içerikler eklenmeye ayni ritimde devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir