Ana Sayfa / Otomotiv / Cenevre Otomobil Fuarı 2021 yılında düzenlenecek mi?

Cenevre Otomobil Fuarı 2021 yılında düzenlenecek mi?

Düzenlenen tek ankete katılan GIMS katılımcılarının çoğunluğu 2021 yılındaki organizasyona katılamayacaklarını belirttiler. Ayrı olarak 2021 adina 2022’deki organizasyonda olmayı seçenek edeceklerini de açıkladılar.

İLGİLİ HABERDev organizasyon iptal oldu! Markalar tanıtımlarını nasıl yapacak?Dev organizasyon iptal oldu! Markalar tanıtımlarını nasıl yapacak?

Fuar organizatörleri ve oto üreticileri corona virüsü salgınından arinmak amaciyla belli tek süre dahada vakte ihtiyacı olduklarını ve 2021 seneninde yapılacak var olan etkinliklerin çok ziyaretçi çekme ihtimalinin kati olmaktan ırak olarak açıkladılar.

GIMS organizatörleri ise 2021 Cenevre oto Fuarı’nı iptal etmek adina satmayı planladıklarını duyurdu. Organizatörler bu etkinliği Palexpo SA’ya satmak istiyor. Ayrı olarak organizatörler bu sene ani tek biçimde iptal edilen fuarın zararının 11 milyon İsviçre Frangı (10.2 milyon euro) olduğunu da belirtiyor.

İLGİLİ HABER2021 Cenevre oto Fuarı düzenlenmeyebilir...2021 Cenevre oto Fuarı düzenlenmeyebilir…

Avrupa Corona avro İsviçre oto
nihayet güncelleme: 08:57 30.06.2020

Check Also

2. el fiyatları 50 bin ile 150 bin TL arasına sıkıştı

2. el otomobil pazarındaki hareketlilik son günlerin en popüler konuları arasında. Sahibinden internet sitesi, pazarın kasım ayı verilerini açıkladı. Buna göre kasım ayı boyunca yayınlanan otomobil ilanlarının neredeyse yarısı '50 bin TL ile 150 bin TL' aralığında...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir