Ana Sayfa / Akıllı Telefon / CES 2021’in en iyi 8 akıllı telefonu belli oldu

CES 2021’in en iyi 8 akıllı telefonu belli oldu

Her sene ocakta ayında düzen eden Tüketici Elektroniği Fuarı CES, bu senede bütün hızıyla ayni ritimde devam ediyor. Teknoloji markalarının kıyasıya çekiştiği fuarda, tertemiz kuşak teknoloji ürünlerinin enleri de belli olmaya başladı.

Mobil ve konsol oyunları arasındaki sınır kalktı

28 kategoride cihazlar, platformlar ve teknolojilerin bulunduğu fuarda, fevkalade tasarım ve mühendislik barındıran teknoloji ürünleri öne çıkıyor. Öne çıkan bu kategoriler arasında en dikkat çekeni ve heyecan edileni Mobil Cihazlar kategorisinin en iyileri de açıklandı.

ces-2021-inovasyon-odulleri-aciklanmaya-basladi

89 kişiden oluşan sektörün uzmanlarına göre panelde en öne çıkan telefon Galaxy A51 5G oldu. Cihazı hatri sayilir büyüklükte tek kıymet olarak gören uzmanlar, telefondan övgüyle bahsetti. Öte istikametten ASUS’un, ROG Phone 3 ismini verdiği oyuncu odaklı akıllı telefonu ise termal çözümü ve faik sesi ile ödüle layık görülürken, sade ama fütüristik tasarımı ile öne çıkan Kunai Gamepad‘de ödülün sahibi oldu. Ayrı olarak ASUS‘un aldığı bu ödül, mobil ve konsol oyunları arasındaki hudutları da kaldırdı.

OnePlus 8 Pro‘nun lider mobil akıllı telefon olarak adlandırıldığı Mobil Cihazlar kategorisinde, ödüle layık görülen akıllı telefonların tam listesi şöyle;

Asus ROG Phone üç & Asus ROG Kunai üç Gamepad

LG Wing

LG Velvet 5G

TCL 10 5G UW

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Note20 5G / Note20 Ultra 5G

Samsung Galaxy A51 5G

OnePlus 8 Pro

akıllı telefonAndroidcesces 2021

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir