Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Çift ekranlı LG Wing ön siparişe çıkıyor! İşte fiyatı

Çift ekranlı LG Wing ön siparişe çıkıyor! İşte fiyatı

Katlanabilir telefon kategorisine değişik tek yorum getirmek istek eden LG, çift ekrana sahip telefonuyla nihayet vakitlerde çok konuşuldu. T şeklindeki tasarımıyla tüketici karşısına çıkacak telefonun ön siparişe tarihi tek Ekim olurken, LG Wing fiyatı da belli oldu.

LG Wing tek Ekim’de ön siparişe çıkıyor

Akıllı telefon pazarında kan kaybeden LG, tekrar Daha önceki günlerine dönmek ve piyasadaki etkinliğini tekrar artırmayı hedefliyor. Çift ekranlı telefonuyla da dikkat çeken LG, katlanabilir telefon kategorisine tertemiz tek nefes getirmek istiyor.

1 Ekim’de ön siparişe çıkacak LG Wing fiyatı ise 999 dolar olacak. Cihaz, ön sipariş veren kullanıcılara ise 15 Ekim tarihinde teslim edilecek. Telefonun rakiplerine baktığımızda ise; Galaxy Z Fold 2 ücreti 2.000 dolar, Microsoft Surface Duo ücreti da 1.400 dolar olmuştu.

LG Wing fiyatı

Cihazın ücreti belli olduktan ardindan kısaca özelliklerini hatırlayalım. LG Wing’in 6.8 ‘ büyüklüğündeki anne ekranına, dört ‘ büyüklüğünde 2. tek ekran eşlik ediyor. ama cihazın T formatında tek tasarıma sahip olması dikkatleri üzerinde toplamasını sağlıyor.

Donanım tarafına geldiğimizde ise LG Wing, kullanıcılara amiral gemisi telefon deneyimi yaşatmayacak diyebiliriz. Cihaz, 7 nm imalat sürecinden çıkan Snapdragon 765 işlemcisinden gücünü alacak. Ayrı olarak 8 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi ile piyasada yerini alacak.

Diğer istikametten çift ekranlı telefon 4.000 mAh pil kapasitesine sahip olurken, aygıt kablosuz şarj ve Quick Charge 4.0 Plus desteğiyle gelecek.

Çİft ekranlı LG Winglglg winglg wing fiyatı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir