Ana Sayfa / Oyun / Crash Bandicoot 4 ortaya çıktı! İşte görseller

Crash Bandicoot 4 ortaya çıktı! İşte görseller

Geçenlerde Activision’ın Crash Bandicoot 4 amaciyla sinyaller verdiğini söylemiştik. İnternette dolaşan dedikodular tertemiz oyunun geleceğine işaret ediyordu. bu erken ise oyunun fragman görüntüleri sızdırıldı, sızdırılan görüntüler oyunun mekaniklerini çok net tek şekilde gösteriyor.

Crash Bandicoot dört fragmanından görseller sızdırıldı

Düşük çözünürlüklü var olan görseller büyük olasılık oyunun ilk fragmanından sızdırılmış. Resmi duyurusunun 22 Haziran’da olacağı söylenen oyun fragmandaki tarihe göre 9 Ekim’de çıkış yapacak. Hangi platformlarda oyunun oynanabileceğini bilmiyor olsak da hatri sayilir büyüklükte olasılıkla PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarından oyunu oynayabileceğiz.

playstation 5 digital edition

Bildiğiniz üzere PS5 iki değişik sürümle gelmişti; “Digital Edition” olarak adlandırılan opsiyonda tek disk okuma özelliği bulunmuyor. Bu hemide onu dahada az kalın yapıyor, ayni vakitte da maliyetleri düşürüyor. Crash Bandicoot dört fragmanında tek başka göze çarpan ayrinti ise dijital marketlerden yapılacak satın alımın bonus getirecek olması. Başka bir deyişle siz oyunu PS Store üzerinden satın alırsanız bonus kazanıyorsunuz.

Bu atilim ehemmiyetsiz benzeri görünse de dijitalleşmek istek eden konsolların yapacağı kampanyalara tek işaret olabilir. Konsolların tek seçeneğinin dijital odaklı olması hasebiyle üreticiler oyuncuları dijital oyun edinmeye yönlendirecek.

Bakalım 22 Haziran’da yapılacak olan resmi duyuru ile hangi teferruatlara kavuşacağız. Önceki oyunun başarısızlığının derhal peşinden tertemiz Crash oyununda dahada değişik detaylar görmek istiyoruz.

crash 4crash bandicootcrash bandicoot 4digital editionplaystation exclusive oyunlarps1 oyunlarıps5ps5 oyunlarıretro oyunlaryeni crash oyunu

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir