Ana Sayfa / Oyun / Dead Island 2 oynanış videosu sızdırıldı!

Dead Island 2 oynanış videosu sızdırıldı!

Birkaç yıl önce başlatılan proje, bazı sebeplerden dolayı askıya alınmıştı. 2019 yılında tekrar hayata geçirileceği duyurulduktan sonra sessizce geliştirilmeye devam eden Dead Island 2 oynanış videosu sızdırıldı.

Dead Island 2 oynanış videosu sızdırıldı

İlk oyunu ile birçok kişinin gönlünde taht kuran oyun, bazı talihsizlikler sebebiyle 2. versiyonunu ertelemek zorunda kalmıştı. Geçtiğimiz yıl sevenlerine müjdeli haberi veren ekip, oyunu geliştirmeye devam ediyor.

Dead Island 2 oynanış videosu sızdırıldı

Mobil platform için çıkarılan Dead Island: Survivors, birçok kişi tarafından aktif olarak oynanmaya devam ediyor. Geçen yıl projenin tekrar canlandığı açıklandıktan sonra birçok kişi tarafından oyunun yeni nesil platformlar için hazırlandığı düşünülmüştü.

Reddit kullanıcısı Casefam, oyun görüntülerinin 19 Haziran 2015 tarihinde çekildiğini vurguladı. Bu sebepten dolayı oyunun grafikleri konusunda net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak tahmin edileceği üzere yeni versiyonun daha gelişmiş grafikler ve daha iyi bir oyun motoru ile gelmesi muhtemel.

2014 yılında yayınlanan fragman birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. Dambuster Studios, kullanıcıların daha fazla bekletmemek için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı. Birçok kişi tarafından merakla beklenen oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X modellerine gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

Dead Island 2Dead Island 2 oynanış videosuDead Island 2 oynanış videosu sızdırıldı

Kaynak :shiftdelete

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir