Ana Sayfa / Tekno TV / DJI Mavic Air 2 inceleme videosu hazır!

DJI Mavic Air 2 inceleme videosu hazır!

DJI Mavic Air 2 inceleme videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda DJI’ın Mavic Air 2 drone modelini hem kutusundan çıkarıyoruz hem de detaylı bir şekilde inceliyoruz. DJI Mavic Air 2 özellikleri ile kullanıcılara nasıl bir deneyim sunuyor?

DJI Mavic Air 2 inceleme

DJI Mavic Air 2 inceleme videosunda ilk önce drone’u kutusundan çıkarıyoruz  ve kutu içeriğine yakından bakıyoruz. Ayrıca aldığımız özel izinler kapsamında uçuşlar da gerçekleştiriyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri inceleme videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

DJI Mavic Air 2 fiyatı

DJI Mavic Air 2 fiyatı sahip olduğu pakete göre değişiklik gösteriyor. Fly More Combo paketi için yaklaşık 9.000 TL gibi bir ödeme yapmak gerekiyor.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone modelini satın almak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

DJI Mavic Air 2 özellikleri

DJI Mavic Air 2 özellikleri ile ilgili detaylara geçmeden önce, drone uçurma konusuna değinmek gerekiyor. Türk Hava Sahasında 500 gram ve üzeri İHA uçurmak isteyen pilotların sisteme kayıt olmaları ve SHGM’den onay almaları gerekiyor. SHT-İHA Talimatı gereğince 500 gram üstü İHA sahibi bireysel kişi veya ticari kuruluşların bu sistem üzerinden İHA’larını kayıt ettirmeleri ve sistem üzerinden izin alarak uçuş yapmaları şart.

Şimdiye kadarki en akıllı ve güvenli drone olarak tanımlanan Mavic Air 2, 34 dakika havada kalıyor. 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.8 diyaframa sahip kamerası (Sony IMX586) 12 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekiyor.

4K / 60 FPS video kaydedebilen drone, 8K çözünürlükte time lapse görüntüler oluşturmanıza imkan tanıyor. 4K / 30 FPS’de HDR desteği sunan drone, Full HD çözünürlükte ise 240 FPS’ye kadar ağır çekimler yapabiliyor.

AirSense teknolojisi ile gelen drone, yakınlarda uçak ya da helikopter olduğunda kullanıcıyı uyarıyor. Nesneleri algılayarak çarpışmaları önleyen Gelişmiş Pilot Yardım Sistemi – APAS’ın 3.0 sürümü Mavic Air 2’de karşımıza çıkıyor.

İlk model ile kıyasladığımızda ağırlık 430 gramdan 570 grama çıkmış olsa da, daha verimli motorlar ve geliştirilen aerodinamik yapı sayesinde 10 kilometre menzil sunuluyor.

DJIdji dronedji mavic airDJI Mavic Air 2DJI Mavic Air 2 alınır mıDJI Mavic Air 2 özellikleriDJI Mavic Air 2 ehliyet ile mi kullanılıyorDJI Mavic Air 2 fiyatıDJI Mavic Air 2 incelemeDJI Mavic Air 2 nasıl bir dronedrone ehliyetidrone nasıl uçurulurdrone uçurmadrone uçurmak için izinehliyethakkı alkanTürkiye’de droneTürkiye’de drone nasıl uçurulur

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Düşük sistem gereksinimli oyunlar (Video)

Düşük sistem gereksinimli oyunlar liste videosu ile karşınızdayız. Bildiğiniz benzeri suanki tertemiz kuşak oyunlar, oldukça …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir