Ana Sayfa / Teknoloji / Dünyaca ünlü NASA astronotu Shane Kimbrough’ten İstanbul paylaşımı-hemen incele

Dünyaca ünlü NASA astronotu Shane Kimbrough’ten İstanbul paylaşımı-hemen incele

Sosyal medyayı çok iyi kullanan dünyaca meşhur ABD’li astronot Shane Kimbrough, ara ara dünyanın çeşitli şehirlerinin uzaydan çekilmiş resimlerini paylaşıyor. beynelmilel feza İstasyonu’ndan yaptığı paylaşımlarla oldukça beğenilen ve mühim etkileşim rakamlarına sahip var olan Kimbrough, bu sefer İstanbul paylaşımıyla Türk takipçilerini mutluluk dolu etti.

“UZAYDAN MÜKEMMEL GÖZÜKÜYOR”

İstanbul’dan iki ayrı resim paylaşan meşhur NASA astronotu, gönderisinde İstanbul’un uzaydan mükemmel gözüktüğünü ifade etti. süre gelen açıklamasında ise şunları söyledi:

“İkinci resimde ülkenin en hatri sayilir büyüklükte kapasiteli stadyumu var olan Atatürk Olimpiyat Stadı’nı görebilirsiniz. Stadyum, ismini ülkemiz Cumhuriyeti’nin kurucusu ve evvel Cumhurbaşkanı var olan Mustafa Kemal Atatürk’ten almıştır.”

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir