Ana Sayfa / Otomotiv / Dünyanın en hızlı kadınına merhaba deyin!

Dünyanın en hızlı kadınına merhaba deyin!

2019 senesi ağustos ayında şimal Amerika Supersonic Hız Yarışlarında ugras eden Combs kurumuş Oregon gölü üzerinde iki çok hıza çıkan ugras vermiş. İlk turunda 829,368 km/s hıza ulaşmayı muvaffak olan Combs, 2.’de 882,615 km/s hıza ulaşmayı başarmış! iki turunun ortalamasında ise 855,992 km/s yapmış.

Combs, vasati hızıyla Guinness hayat Rekorlar Kitabı’na girmeyi başarmış. Bu rekor 1976 seneninde 825,11 km/s hız ortalamasıyla Kitty O’Neil’e aitti. geçen sene eylül ayında Los Angeles’taki Petersen otomobil Müzesi’nde Combs onuruna düzen eden hususi tek organizasyon esnasında Combs’un ailesi, bu unvanı düş ettiğini belirtmiş ve şimdi o, bunu başardı.

Ancak Combs, rekoru ele geçirdiği hıza eriştiği turdan ardindan Oregon’da tekrar tek tur uygulamak amaciyla yarışa çıktığında aracının sahra üzerinde tek nesneye çarpması neticesi tek talihsiz kaza yaptı. takriben 885 km/s hızla giderken gerçekleştiği olasılık edilen bu kazadan ardindan Combs hayatını kaybetti.

Amerika hayat talihsiz kaza şimal Amerika trafik trafik kazası

Check Also

2. el fiyatları 50 bin ile 150 bin TL arasına sıkıştı

2. el otomobil pazarındaki hareketlilik son günlerin en popüler konuları arasında. Sahibinden internet sitesi, pazarın kasım ayı verilerini açıkladı. Buna göre kasım ayı boyunca yayınlanan otomobil ilanlarının neredeyse yarısı '50 bin TL ile 150 bin TL' aralığında...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir