Ana Sayfa / Teknoloji / Dünyayı gelecekte neler bekliyor? İşte ölümcül hastalıkların bile tarih olacağı muhtemel dönüşümler

Dünyayı gelecekte neler bekliyor? İşte ölümcül hastalıkların bile tarih olacağı muhtemel dönüşümler

“Dünyayı nasıl tek istikbal bekliyor?” suali teknolojideki gelişmelere paralel olarak sıkça duyduğumuz sualler arasında yer alıyor. özellikle suni zekanın bankacılıktan eğitime, medyadan sıhhate civarindan hayatımızın her noktasında olması, gelecekle alakalı Bir hayli varsayımı da beraberinde getiriyor.

ÖLÜMCÜL HASTALIKLAR BİLE ORTADAN KALKACAK

Gelecek öngörüsünde bulunan uzmanlar, eğitimin suni zeka tarafından sürdürüleceğini, gsm asistanları tarafından bütün işlerimizin saniyeler içinde biz devinim dahi etmeden halledileceğini ve ölümcül hastalıkların dahi teknolojinin nimetleri sayesinde ortadan kalkacağını kaydediyor.

İşte uzman olanlar tarafından olasılık edilen yakın gelecekte bizleri nelerin beklediğine değin 6 maddelik video…

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir