Ana Sayfa / Oyun / Düşük sistem gereksinimli oyunlar – 9

Düşük sistem gereksinimli oyunlar – 9

Bilgisayarımız güncel oyunları oynamaya el vermediği zaman düşük sistem gereksinimli oyunlar çare olabiliyor. Daha önceki ama oynaması keyifli oyunları tek bir listede topladık. vaktinde satış rekorları kıran kaliteli oyunları düşük özelliklere sahip bilgisayarınızda oynayarak Daha önceki makinenize hayat verebilirsiniz.

Önceki listemizdeki oyunlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar oynamak amaciyla ne gerekli?

Listemizdeki oyunlar değişik çıkış tarihlerine ve değişik sistem gereksinimlerine sahip olsa da çoklukla 4GB RAM ve Intel HD Graphics 4000, çoğu oyunu oynamak amaciyla yeteri civarindan olacaktır. Harici tek ekran kartına sahip iseniz dahada iyi FPS değerleri almanız mümkün.

1- This War of Mine

this war of mine

2D hayatta kalma oyunlarından biri var olan This War of Mine, savaşın ortasındaki yasamda kalma çabasını ele alıyor. Oyuncular tarafından yapılan incelemelere göre çok başarılı var olan oyun oldukça düşük sistem gereksinimleri gerektiriyor. Oyunda savaşan tek asker değil, ilaç arayan; aş bulmakta zorlanan tek karakteri canlandırıyorsunuz. Sizi bu karantina günlerinde moda sokabilecek oyun referans sistemimizde kolayca oynanabiliyor.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar: 2- Call of Duty 2

call of duty 2

COD serisinin parlamasına neden var olan oyun Call of Duty 2, çıktığı dönemde hatri sayilir büyüklükte aksiseda uyandırmıştı. Call of Duty serisini bizlere sevdiren oyunun 2005 yapımı olması Daha önceki bilgisayarlarda çalışabileceği mananına geliyor. Savaş temalı tek FPS oyunu arıyorsanız çok uzaklara gitmeyip bu klasikleşmiş oyunu oynayabilirsiniz.

3- Plague Inc.

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Aslında nihayet ani çok aydır oyunun içinde yaşıyoruz. tek salgın hastalık başlatıp hastalığa tertemiz yetenekler kazandırarak dünyadaki herkesi öldürmeyi oyunda amaç ediniyoruz. Stratejik açıdan varlıklı var olan oyun sizi saatlerce ekrana kilitleyebiliyor. Mobil platformlarda da bulunan Plague Inc, pc üzerinde de oynanabiliyor.

düşük sistem gereksinimli oyunlardüşük sistemli oyunlarFPS oyunlarıhikayeli oyunlarsavaş oyunlarıspor oyunları

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir