Ana Sayfa / Tekno TV / Düşük sistem gereksinimli oyunlar (Video)

Düşük sistem gereksinimli oyunlar (Video)

Düşük sistem gereksinimli oyunlar liste videosu ile karşınızdayız. Bildiğiniz benzeri suanki tertemiz kuşak oyunlar, oldukça çok sistem gereksinimleriyle öne çıkıyor. Ancak, başka istikametten düşük sistemli bilgisayarlar amaciyla ahenk gösteren oyunlar da yok değil. Biz de bu videomuzda sisteminizi yormayacak oyunları tek araya getirdik.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar neler?

İlk olarak listemizde 10 değişik oyun olduğunu belirtelim. Bu oyunlar arasında zevkinize göre tek seçenek yapabilirsiniz. Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri video ile başa başa bırakalım. Ayrı olarak videonun devamında oyunların listesini de bulabilirsiniz. İyi seyirler

Portal 2

Portal 2, Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci kişi nişancı türünde tek bulmaca oyunu olarak karşımıza çıktı. Portal oyununun devamı niteliğinde var olan bu oyun 19 Nisan 2011 tarihinde Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, PlayStation üç ve Xbox 360 amaciyla piyasaya sürülmüştür.

Call of Juarez Bound in Blood

Call of Juarez: Bound in Blood, 2009 seneninde Techland tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows amaciyla yayınlanan birinci kişi nişancı Western video oyunudur.

assasin’s creedCall of Juarez Bound in Blooddüşük sistem gereksinimli oyunlarFar Cry 3limboMax Payne 3medal of honor airborneNeed For Speed: Most Wantedportal 2Quake III Arenateam fortless 2

Check Also

DJI Mavic Air 2 inceleme videosu hazır!

DJI Mavic Air 2 inceleme videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda DJI’ın Mavic Air 2 drone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir