Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Eleştirilen Samsung One UI 3.0 için yeni güncelleme

Eleştirilen Samsung One UI 3.0 için yeni güncelleme

Beta kullanıcılarıyla buluştuktan ardindan Samsung One UI 3.0, batarya sorunu ile gündem olmuştu. hatri sayilir büyüklükte mesele oluştuktan ardindan da beta sürümün kullanıcılarla buluşmasına ara verilmişti. Şimdi ise firma tertemiz tek adım atarak kullanıcıları hoşnut etmeye çalışacak.

Samsung modellerinde kullanılan One UI arayüz sürümü, 3.0 amaciyla Android 11‘i taban alıyor. nihayet vakitlerde kullanılan Bir hayli modelle birlikte istikbal modellerde kullanılması beklenen arayüzün geliştirilmesi de ayni ritimde devam ediyor.

Samsung One UI 3.0 batarya sorunu

Beta kullanıcıları tarafından denenmeye başlanan tertemiz sürüm amaciyla Bir hayli mesele rapor edilmişti. Beta programlarında sorunların yaşanması alışılmış durum olsa da batarya kullanımında yaşanan mesele hatri sayilir büyüklükte ses getirdi. Beta sürümün kullanıldığı modellerde bataryaların çok hızlı tek şekilde bitmesinden ardindan sürümün dağıtımı askıya alındı.

Alınan karardan sonra Samsung One UI 3.0 batarya sorunu amaciyla İhtiyaç duyulan çalışmaların yapıldığı belirtiliyor. Sonrasında da gelen haberlere göre Samsung Galaxy Z Flip LTE ve 5G yeni sezon modelleri amaciyla tekrar One UI 3.0 beta sürümü dağıtılmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde de tertemiz beta sürümü alacak modeller arasında Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Z Fold iki olduğu belirtiliyor.

Samsung One UI 3.0 batarya sorunu

Yeni sürüm, Android 11 tabanlı olarak geliştirilmesiyle önem taşıyor. tertemiz arayüzün, firmanın istikbal amiral gemisi modellerinde heyeti olarak geleceği de başka veriler arasında. istikbal sene başında tanıtılması beklenen Galaxy S21 modelinde gelmesi beklenen arayüzün mesele yaşaması, kullanıcıların tercihinde nasıl tek etki oluşturacak heyecan ediliyor.

Arayüz şu anda Yalnızca cenup Kore’de beta olarak kullanılabiliyor. Kararlı sürümün ne vakit yayınlanacağına değin bilgi de Daha bulunmuyor.

one uiOne UI 3.0One UI 3.0 Betasamsungsamsung ui

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir