Ana Sayfa / Tekno Haber / En ilginç Kickstarter projeleri – 12

En ilginç Kickstarter projeleri – 12

Kickstarter ve indiegogo projeleri arasında, tüketicileri mağdur eden bir kaç kötü örnek olsa da, kitle fonlaması halen küçük girişimlerin fonlama bulması için en iyi yöntemlerden biri. İşte bu hafta da sizler için en ilginç kitle fonlaması projelerini bir araya getirdik.

Haftanın en ilginç kitle fonlaması projeleri

Her hafta sizler için Kickstarter ve indiegogo üzerinden kitle fonlaması sistemiyle destek bulan, en ilginç teknolojik ürün girişimlerini bir araya getiriyoruz. İşte bu haftanın projeleri: Diş fırçalamanın yeni şekli, Raspberry dizüstü, taşınabilir hafıza, ağrı gideren nano teknoloji, temizliğin yeni hali.

Diş fırçalamanın yeni şekli: Instafloss

Doğrusu, insanlık her şeyin yeni bir tedavisini ve daha kolay kolay yollarını bulmuş olmasına rağmen, diş fırçalamak ve dişleri korumak için uzun yıllardır aynı yöntemleri kullanıyoruz. Daha önce de, diş fırçalama konusunda farklı çözümler geliştiren iki farklı teknolojik ürünü bu dosyamızda tanıtmıştık. Instafloss ise fırçalamanın da tanımını değiştiriyor.

Instafloss nasıl kullanılıyor?

Instafloss, aslında tam anlamıyla diş fırçasının yerine geçmiyor. Kısacası normal diş fırçalamaya devam ediyoruz. Ancak bu teknolojik ürün, diş ipinin yerini almak için yola çıkmış.

Bildiğiniz gibi, doktorlar diş fırçalamanın yanında diş ipinin kullanılmasının da önemli olduğunu söylüyor. Instafloss ise ip yerine diş araları ve diş diplerine tazyikli su fışkırtarak, yeni bir derin temizlik formülü sunuyor.

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo, teknolojik ürün

Diş ipinin çoğu kişi tarafından düzenli kullanılmadığı düşünüldüğünde, sadece 10 saniye de diş ipinden daha etkili bir temizlik, çok çekici geliyor. Instafloss çok daha hızlı ve daha da derinlemesine bir temizlik vaadediyor. Cihazın su bastığı tankının üzerinden, suyun şiddetini ayarlamanız da mümkün. Evet bu arada bu ilginç teknolojik ürün, bildiğimiz musluk suyuyla bu derinleme temizliği yapıyor.

Tek yapmanız gereken, cihazın su veren kısmının arasına dişlerinizi yerleştirmek ve bir tur gezdirmek. Kanamaya neden olmayan bu yöntem, dişin her yerinin de aynı derecede temizlenmesini sağlıyor.

Takma dişe ve diş teline uyumlu olan cihaz, dişlere temas etmediği için, herkesin hijyen endişesi olmadan kullanabileceği bir yapıda. Kickstarter üzerinde 119 dolar fiyata satılan ürünün iki adeti ise kampanyalı bir şekilde 199 dolar fiyatında. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla bilgiye Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

arı kovanıen ilginç teknolojik ürünlerilginç projeilginç teknolojik ürünindiegogokickstarterkitle fonlamasıteknolojik ürün

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir