Ana Sayfa / Oyun / Epic Games, bir oyunu daha ücretsiz hale getiriyor!

Epic Games, bir oyunu daha ücretsiz hale getiriyor!

GTA V ile gündeme damgasını vuran Epic Games Store, ücretsiz oyun dağıtımı ile alakalı Bir hayli oyuncunun beğenisini topladı. Elde edilen tertemiz bilgilere göre Ark Survival Evolved, Epic Games Store sayesinde ücretsiz olacak.

Ark Survival Evolved Epic Games Store ile fiyatsız olacak

Mega İndirim kampanyası isimi altında dağıtılan oyunların çagi kapanıyor. bu erken akşam yayımlanacak var olan Ark Survival Evolved, iki Haziran 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Ayrı olarak bu oyunun platform çeşitliliği de dikkat çekiyor.

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, Microsoft Windows, Linux, iOS ve Mac OS benzeri platformlarda çalışan bu yapım, Unreal Engine dört motoru ile hazırlandı. içerisinde bolca aksiyon ve macera barındıran yapım, hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Ark Survival Evolved ücretsiz

Virtual Basement, Instict Games, Efecto Studios ve Studio Wildcard dörtlüsünün imzasını taşıyan Ark Survival Evolved, ücretsiz olma haberi ile birlikte konsol sahiplerini tekrar harekete geçirdi.

Oyuncular; bu oyunda dinozorlara, başka oyunculara, ve tarih öncesi başka hayvanlara karşı ayakta kalmak zorunda. bunun için ekstradan Yorucu sema şartlarının da oyunu zorlaştırması, Bir takım oyuncuların en sevdiği özellikler arasında yer alıyor.

Ark Survival Evolved Epic Games Store

Birinci kişi nazar açısı ile üçüncü kişi nazar açısını tek arada sunan yasamda kalma oyunu, açık tek dünyaya sahip. Bu yeryüzünde hayvan evcilleştirebiliyorsunuz ve onları besleyebiliyorsunuz.

Ark Survival Evolved amaciyla hazırlanan yeryüzünde 170’ten çok mahluk bulunuyor. Oyuncuların bu Yorucu yeryüzünde ayakta kalmaları gerekiyor. Ayakta kalabilmek amaciyla sağlık, oksijen, enerji ve benzeyen esas faktörlere dikkat etmek gerekiyor.

Epic Games fiyatsız oyunlar

Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımızda kendisinin platformlara göre değişen tek yapısının olduğunu görüyoruz. Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 kullanıcıları, bu yapımı 8 GB RAM eşliğinde oynayabilir.

İşlemci ile alakalı Intel Core i5-2400 veyahut AMD FX-8320 ikilisinden tek tanesini istek eden Ark Survival Evolved, ücretsiz olma müjdesi sayesinde NVIDIA ve Radeon benzeri ekran kartlarını da gündeme getirdi.

Dilerseniz sizi oyunun tanıtım videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Ark Survival Evolved ücretsizARK: Survival EvolvedEpic Games Ark Survival EvolvedEpic Games fiyatsız oyunlarEpic Games StoreEpic Games Store Ark Survival EvolvedEpic Games Store fiyatsız oyunepic games store fiyatsız oyunlarEpic Games Store indirimleriEpic Mega İndirim kampanyasıhayatta kalma oyunu

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir