Ana Sayfa / Oyun / Football Manager 2020 genç yetenekler listesi 2

Football Manager 2020 genç yetenekler listesi 2

Menajerlik oyunu denilince akla ilk gelen oyun tabi ki de Football Manager oyunudur. CM serisi ile birlikte yaklaşık 22 yıldır devam eden seri, ilk günden bu zamana kadar oldukça büyük geliştirmelere ev sahipliği yaptı. Daha önce sizlerle, Football Manager 2020 genç yetenekler listemizi paylaşmıştık. Bu yazımızda ise, ilk listemizde yer veremediğimiz yetenekleri paylaşacağız.

Dilerseniz buradan, daha önce sizler için hazırladığımız FM 2020 genç yetenekler listesine ulaşabilirsiniz.

Takımınıza katmanız gereken Football Manager 2020 genç yetenekler listesi

Football Manager oynarken düşük paralara genç oyuncu alıp sonra yüksek paralara satarak kazanç elde etmek, hemen hemen hepimizin yaptığı veya yapmak istediği taktiklerden bir tanesi. Yeri geldi genç oyuncumuzun üzerine titredik, uzun yıllar kulübümüze hizmet etti. Yeri geldi, onca çabamıza rağmen daha büyük bir kulübe gitmek istediğini söyledi. Ancak biz menajerler, yine de genç oyuncu yetiştirme sevdamızdan kurtulamadık. Bu sebeple genç oyuncuların değeri, birçok FM oyuncusunun gözünde maddiyattan fazlasıdır.

Genç oyuncuları daha kolay bir şekilde keşfetmek istiyorsanız, gözlemci ağınızın oldukça geniş olması lazım. Gözlemcilerinizin bilgi seviyesinin yüksek olduğu ülkeler ne kadar çeşitli olursa, genç oyuncuları o kadar kolay keşfedersiniz. Pilot kulüpler de genç oyuncuları keşfetmek ve ucuza satın almak için iyi bir yöntem. Dilerseniz, daha fazla uzatmadan listemize geçelim.

Not: Tüm gözlemlemeleri, Premier Lig’deki en iyi gözlemcilere sahip Manchester United kulübünün ekibine yaptırdım.

FM 2020 genç yetenekler listesiFM 2020 wonderkidsFootball Manager 2020Football Manager 2020 genç yetenekler listesi

Kaynak :shiftdelete

Check Also

The Last of Us 2 için bir iyi ve bir kötü haber

Aldığı analiz puanları ve ele geçirdiği satış rakamları sayesinde gündemde var olan The Last of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir