Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Galaxy Fold 2 için geri sayım başladı!

Galaxy Fold 2 için geri sayım başladı!

Samsung’un yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Fold 2 çıkış tarihi hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Bununla birlikte Samsung’un Galaxy Fold 2 üretim süreci hakkında da yeni bilgiler açıklandı. Ortaya çıkan bilgilerden anlaşıldığı kadarı ile yeni Samsung Galaxy Fold 2 kısa bir süre sonra kullanıcılara ulaştırılmaya başlanıyor olacak.

Samsung Galaxy Fold 2 çıkış tarihi ortaya çıktı

Öncelikle belirtmek gerekirse Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold 2’nin geniş çaplı üretimine başladığı belirtiliyor. Bununla birlikte ilk resmi bilgilerin Galaxy Note 20 ile birilikte Haziran 2020’de açıklanabileceği ve yeni Fold 2’nin Ağustos 2020’de kullanıcılara ulaşmaya başlayabileceği ifade ediliyor.

Galaxy Fold 2 çıkış tarihi

Bununla birlikte Samsung’un 2020 yılı sonuna kadar yaklaşık olarak 2.5 ile 3 milyon Galaxy Fold 2 satışı yapmayı beklediğine de dikkat çekiliyor. Genel olarak Galaxy Z Flip sonrası yeni gelişmeler ile çok daha fazla katlanabilir akıllı telefon satışının gerçekleştirilmesi tahmin ediliyor. Bu süreçte Galaxy Fold 2 fiyatı da önemli bir rol üstlenecek. Samsung’un Galaxy Fold 2 modeli için daha uygun bir fiyat etiketi hazırlayacağı da ifade ediliyor.

Galaxy Note 20 ekran boyutu ile şaşırtacak

Galaxy Note 20 ekran boyutu ile şaşırtacak

Samsung Galaxy Note 20 ekran boyutu ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. İşte yeni Galaxy Note 20 hakkında yeni detaylar!

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Fold 2 özellikleri ile ilgili ilk olarak 120Hz ekran detayı kendini gösteriyor. Fold 2’nin ekranının ise Galaxy Z Flip ile benzer bir ekran olması bekleniyor. Ek olarak suya ve toza karşı dayanıklılık sunan bir model kendini gösterecek gibi görünüyor. Bunlara ek olarak kamera konusunda da önemli iyileştirmeler olacağı iddia ediliyor.

Galaxy Fold 2Galaxy Fold 2 çıkış tarihiGalaxy Fold 2 üretimiGalaxy Fold 2 ne zaman çıkacaksamsung

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir