Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Galaxy S21’den göz dolduran gizlilik özellikleri

Galaxy S21’den göz dolduran gizlilik özellikleri

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung Galaxy S21, yenilikçi tasarımı civarindan saklılık ve güvenlik özellikleriyle de tek hayli dikkat çekiyor. cenup Koreli markanın tertemiz amiral gemisi, web üzerinden paylaşacağınız fotoğrafların GPS konum verilerini kaldırmanıza imkan tanıyor.

Galaxy S21, resimlerden GPS verilerini kaldırmanızı sağlıyor

Daha evvel sizlerle paylaştığımız gibi, sene en iddialı amiral gemilerinden Samsung Galaxy S21, uzunca ve meraklı tek bekleyişin derhal peşinden nihayet geçtiğimiz hafta içinde görücüye çıkmıştı. Galaxy S21Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra olmak üzere üç değişik modelden oluşan telefon, hemide tasarımı ayni vakitte da nitelikleri ile geçer not aldı diyebiliriz.

Selefine göre hatri sayilir büyüklükte tek ilerleme kaydeden Galaxy S21 ailesi, aynı zamanda saklılık ve güvenlik özellikleriyle alakalı de nihayet derece mühim iyileştirmeler içeriyor. SamMobile‘ın haberine göre Galaxy S21 kullanıcıları, başkalarıyla paylaşmadan evvel fotoğraflarından GPS konum verilerini kaldırma imkanına sahipler.

galaxy s21 saklılık özelliği

Kullanıcıların, resimlerini paylaşırken tek yapmaları gereken, ‘Konum verilerini kaldır’ seçeneğine basmak ve derhal peşinden seçenek ettikleri paylaşım hizmetini seçmek. mevzubahis kalite sayesinde, resmin konumunu gösteren paralel ve boylam verileri EXIF ​​verilerinden çıkmış oluyor.

Kullanıcılar, Play Store‘daki üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak resimlerden konum verilerini kaldırabilse de, bu özelliğin yerleşik olması, hiç şüphesiz çok dahada çok kullanıcı amaciyla erişilebilir olmasını sağlayacaktır.

galaxy s21 ailesi

Galaxy S21 kullanıcıları Ayrı olarak fotoğraflarını, videolarını, Dokümanlarını ve başka dosyalarını kimlerin görebileceği ve bu dosyalara ne civarindan süreyle erişebilecekleri ile alakalı dahada çok kontrole sahip olmalarını sağlayan ‘Özel Paylaşım’ özelliğine de sahipler.

Diğer tek tertemiz güvenlik özelliği var olan Samsung Knox Vault ise biyometrik, blockchain, PIN ve şifre verilerini savunmak amaciyla emniyetli tek asagi işlemci, emniyetli hafıza ve entegre yazılım kullanıyor. Bu özellik, donanım saldırıları esnasında dahi kullanıcı verilerinin kaydedilmesini sağlıyor. cenup Koreli teknoloji devi, Galaxy S21’in lansman etkinliğinde bu kalite amaciyla Qualcomm ve Samsung LSI ile çalıştığını belirtmişti.

Samsung Galaxy S21 ailesi armağan fırsatlarıyla ön siparişte!

Samsung Galaxy S21 ailesi armağan fırsatlarıyla ön siparişte!

Samsung’un tertemiz amiral gemilerine ev sahipliği yapan Galaxy S21 serisi, Hepsiburada’da ön siparişe açıldı. İşte armağan kulaklık fırsatından istifade etmek isteyenlerin yapması gereken!

galaxy s21Galaxy S21 özellikleriGalaxy S21 Plusgalaxy s21 ultrasamsungsamsung galaxy s21

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir