Ana Sayfa / Akıllı Saat / Galaxy Watch 3 için beklenen tarih sızdırıldı

Galaxy Watch 3 için beklenen tarih sızdırıldı

Galaxy Watch serisi ile kullanıcıların akıllı saat ihtiyaçlarına cevap veren Samsung’un tertemiz tek model üzerinde çalıştığını size duyurmuştuk. Daha nitelikleri ve tasarımı netleşmemiş olsa da Galaxy Watch üç çıkış tarihi sızdırıldı.

Galaxy Watch üç çıkış tarihi sızdırıldı!

Samsung’un tertemiz akıllı saatinin Ağustos ayında Galaxy Note 20 serisi ve Fold iki ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak, SamMobile tarafından paylaşılan güncel rapora göre cenup Koreli teknoloji devi tek sonraki ay Başka bir deyişle Temmuz ayında tertemiz akıllı saati ile karşımıza çıkacak.

Galaxy Watch üç çıkış tarihi sızdırıldı! - ShiftDelete.Net

Kesin olmayan Galaxy Watch üç özellikleri

Galaxy Watch 3’ün 41mm ve 45mm boyutlarında iki farklı model ile karşımıza çıkması bekleniyor. İddiaya göre her iki modelde de LTE irtibatı ve SIM kart desteği bulunacak. 45mm boyutundaki saatte ekstradan GPS özelliğinin bulunması da ihtimaller arasında.

Ayrıca 5 ATM‘ye civarindan suya karşı dayanıklı olması beklenen 45mm’lik modelin camı Gorilla Glass DX ile güçlendirilmiş ve MIL-STD-810G standartlarına ahenk gösteren olarak üretilecek. Bu özelliklerin 41mm boyutundaki başka modelde bulunup bulunmayacağı Daha net tek şekilde bilinmiyor.

Ayrıca her iki modelin de 5 Watt‘a civarindan kablosuz şarj özelliğini desteklemesi bekleniyor.

Galaxy Watch 3Galaxy Watch üç çıkış tarihiGalaxy Watch üç özelliklerisamsungsamsung galaxy watch

Check Also

Apple Watch Series 6 vs SE: 1000 liraya değer mi?

Apple 15 Eylül etkinliğinde Apple Watch Series 6 ile Apple Watch SE modellerini tanıttı. Watch …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir