Ana Sayfa / Teknoloji / Google I/O 2021 canlı yayını 19:35’de!-hemen incele

Google I/O 2021 canlı yayını 19:35’de!-hemen incele

Google, ülkemiz saatiyle 20:00’de düzenleyeceği çevrimiçi konferans ile en tertemiz teknolojilerini bizlere tanıtacak. Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak, canlı yayınla size Google I/O 2021 etkinliğini aktaracağız.

Android 12 işletim sisteminin detayları, Google Pixel Watch, Google Asistan güncellemesi ve dahada fazlası amaciyla için canlı yayınımızda bizlerle olun.

19:35’de Google I/O 2021 canlı yayınındayız

Her sene tertemiz tek Android sürümü ile karşımıza çıkan Google, beklenen tertemiz versiyonun ani çok betasını yayınladı. Şirket şimdiye civarindan Android 12’nin geliştirici odaklı nitelikleri ile alakalı Bir takım veriler paylaştı. ama kullanıcı deneyimi ile alakalı nasıl yenilikler yapılacağı Sual işareti olarak kaldı.

Tasarım ile alakalı şu anne civarindan yapılmış en kapsamı geniş Android güncellemesi olmasını beklenen tertemiz sürüm kullanıcılar amaciyla şimdiden heyecan yaratmış durumda. İşletim sisteminin bu etkinlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı Daha bilinmiyor. ama etkinlikten ardindan yazılımın genel beta sürümünün yayına gireceği düşünülüyor.

Google tek müddettir akıllı saatler amaciyla geliştirdiği işletim sistemi Wear OS yazılımını ihmal etmişti. ama nihayet vakitlerde şirket tekrar yazılımla alakalı çalışmalara başladı. Yaşanan bu gelişmeler, ekibin Pixel Watch üstüne çalıştığı ipuçlarını verdi.

Apple Watch’a karşı iddialı tek rakip getirmeye hazırlanan Google’ın tertemiz akıllı saati geçtiğimiz ay sızdırılmıştı. Jon Prosser isimli teknoloji ajanı, cihazın render görüntülerini yasamsal medya üzerinden paylaşmıştı. mevzubahis ürünle bu erken karşılaşma olasılığımız oldukça çok olarak değerlendiriliyor.

google i/o 2021

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir