Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Google Pixel 4A resmi görseli ile karşımızda!

Google Pixel 4A resmi görseli ile karşımızda!

Akıllı telefon üreticilerinin büyük bir bölümü, amiral gemilerinin uygun fiyatlı versiyonunu kullanıcılara sunmaya başladı. Pixel 3 serisi sonrasında Google’da bu kervana katıldı ve son dönemde Google Pixel 4A ile adından söz ediyoruz.

Google Pixel 4A adeta bir yılan hikayesine döndü, zira tanıtılmamış olmasına rağmen inceleme videosu, kamera çekim örnekleri sızdırıldı. Ve hatta cihazın fiyatı devasa panolarda sergilendi. Daha sonra Google’ın fiyatta değişikliğe gideceği iddia edildiği için şu anda sadece fiyatın eksik olduğunu söyleyebiliriz.

Google Pixel 4A tasarımı gözler önüne serildi!

Virüs salgını sonrasında cihaz tekrar bir gecikmeye girdi. Şu anda ne zaman tanıtılacağı bilinmezliğini koruyor, ancak Google Store’da cihaza ait bir fotoğrafın yayınlanması ve kısa süre sonra ortadan kaldırılması sona gelindiğini gösteriyor.

Paylaşılan görsel Pixel 4A’nın delikli bir ekrana ve tek arka kameraya sahip olduğunu kanıtlıyor. Cihazın 5.81 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı Full HD+ çözünürlük sunuyor. Ekrandaki delik 8 Megapiksel çözünürlüğündeki Sony IMX355 kamerayı barındırıyor. Arka tarafta ise 12.2 Megapiksel çözünürlüğünde olan ve OIS ile güçlendirilen Sony IMX363 ana kameraya LED flaş eşlik ediyor.

Biraz altında ise ortalanmış bir şekilde fiziksel parmak izi okuyucuya yer veriliyor. 3080 mAh bataryadan beslenen ve Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkan Google Pixel 4a’nın fiyatı 300 – 400 dolar arasında olacak. Pixel 4a tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

googleGoogle Pixel 4apixel 4aPixel 4a tasarımı

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir