Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Google Pixel 5 fiyatı sızdırıldı

Google Pixel 5 fiyatı sızdırıldı

Google, geçtiğimiz günlerde Pixel 4a 5G modelinin yafta fiyatlarını açıklamıştı. tertemiz modelin tanıtım hazırlıklarını sürdüren şirket, Pixel 5’i 30 Eylül’de kullanıcılar ile buluşturacak. heyecanla beklenen Google Pixel 5 modelinin ücreti sızdırıldı.

Google Pixel 5 ücreti sızdırıldı

Pixel 4a 5G ücretinin 500 dolar olacağını duyuran Google, Pixel 5 modelinin ücret etiketini saklı tutuyordu. ama Vodafone Almanya tarafından hata neticesi alana çıkan ücret etiketi Bir hayli kullanıcı tarafından reaksiyon çekmişti.

Google Pixel 5 ücreti sızdırıldı

Teknoloji analisti Jon Prosser, geçtiğimiz aylarda tertemiz modellerin hangi tarihte tanıtılacağını ve hangi renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceğini sızdırmıştı. Prosser,  Pixel 5 128 GB modelinin 699 dolar ücret etiketiyle çıkacağını söyledi.

Her iki modelin de gücünü Snapdragon 765G modelinden aldığı düşünüldüğünde arada oluşan ücret farkı kullanıcıların başka modeli seçenek etmesine neden olabilir. Pixel 5 modelinin 6 inç ve 90 Hz tazeleme hızına sahip ekran ile gelmesi bekleniyor. Pixel 4a 5G modelinin ise 6.2 inç ve 60 Hz tazeleme hızına sahip ekran ile geleceği söylentiler arasında yer alıyor.

Pixel 5 modelinin dahada çok RAM ve depolama kapasitesine sahip olacağı söyleniyor. Ayrı olarak alüminyum kasaya sahip olması beklenen Pixel 5’in 12.2 piksel çözünürlükte art kameraya sahip olacağı argüman ediliyor.

Google Pixel 5google pixel 5 fiyatıGoogle Pixel 5 ücreti sızdırıldıPixel 5pixel 5 özellikleriPixel 5 fiyatıPixel 5 ücreti sızdırıldı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir