Ana Sayfa / Tekno Haber / Google’ın üç uygulaması daha”karanlık tarafa” geçti

Google’ın üç uygulaması daha”karanlık tarafa” geçti

Google karanlık modu üç uygulamasına dahada getiriyor. tertemiz yayımlanan tek ova ile duyurulan karanlık mod özelliği,  Android cihazlar amaciyla Google’ın E-Tabloları, Dokümanları ve Slaytlar uygulamaları amaciyla kullanılabilir vaziyete geliyor.

Google karanlık modu başka uygulamalarına da getiriyor

Karanlık mod özelliğini kullanmayan veyahut desteklemeyen çok az uygulama kaldı. Telefon arayüzlerinde dahi etkin olarak kullanılan karanlık mod özelliği Google’ın sevilen üç servisine geliyor. Yerleşik olarak gelen bu uygulamalarda temayı karanlık mod yapıp yapmamak artık kullanıcının tercihine bırakılmış durumda.

Karanlık modu seviyorsanız ve telefonunuzdaki uygulamaları karanlık mod ile kullanmayı seçenek ediyorsanız, artık Google’ın E-Tabloları, Dokümanları ve Slaytlar uygulamalarını da karanlık modda kullanabilirsiniz.

Google karanlık modu

Özellikle geçen seneden beri oldukça sevilen karanlık mod temasına geçişte Google belli tek süre ağırdan ilerlemeyi seçenek etmişti. Karanlık mod takriben tek sene evvel Android Q ile gelmişti. Google geçen güzde Chrome 78 güncellemesiyle karanlık modu kullanıcılara sunmuştu. Bunların yanında Arama uygulaması da ani çok ay evvel karanlık moda geçti.

Karanlık mod teması bu erken Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar’da kullanıma sunuluyor, ama Google bütün kullanıcıların bu özelliği etkin olarak kullanması amaciyla ani çok hafta beklemesi gerektiğini söylüyor.

Android cihazlar google karanlık modAndroid cihazlar karanlık modgooglegoogle karanlık modkaranlık mod özelliğikaranlık mod özelliği android google

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir