Ana Sayfa / Donanım / Hayat kurtaran laptop sosyal medyanın gündeminde!

Hayat kurtaran laptop sosyal medyanın gündeminde!

İnanması güç olsa da Aaron adli tek Twitter kullanıcısı yaptığı tek Twitter paylaşımıyla gündem oldu. Microsoft’un Surface Book laptop bilgisayarını kullanan Aaron, dairesinin altından sıkılan tek merminin ona gelmek adina bilgisayarına eşit ettiğini ve böylelikle yasamda kaldığını söylüyor. Oldukça enteresan var olan olay sonrası Twitter’da gündem var olan bu paylaşım, laptop bilgisayarın oldukça dayanıklı olduğunu düşündürüyor.

Hayat kurtaran laptop Twitter’da gündem oldu

Twitter üzerinden paylaşılan Bir takım hikâyeler ”kurgu” olarak lanse edilse de bazıları Sahiden de yaşanmış olaylara dayanıyor. Aaron isimli Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşım ise kafaları karıştırıyor. Kullanıcı söylediği kadarıyla asagi komşunun ateşlediği silahın mermisi tabanı delerek yerde duran laptop bilgisayarına eşit etti. Yaşanan bu enteresan olayda kimse yaralanmazken, var olan Microsoft’un Surface Book laptop bilgisayarına oldu ve ekranı da dahil olmak üzere klavyesi zarar gördü.

Twitter kullanıcısı, Microsoft’u ve Microsoft Help hesaplarını etiketleyerek vaziyeti aktarmış oldu. Yapılan paylaşımın altında ise sıcaklıklı tek münakaşa başladı: olay hakikat mi yoksa kurgu mu? Peki size göre, hayat kurtaran laptop olayı, tek kurgu mu yoksa Sahiden yaşanmış olabilmektedir mi? Yorumlarda fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın…

Hayat kurtaran laptopmicrosoft surface bookMicrosoft Surface Book hayat kurtardı

Check Also

NVIDIA GeForce RTX 3080 performans testi ortaya çıktı

NVIDIA GeForce RTX 3080 performans testi , Geekbench üzerinde alana çıktı. Masaüstü bilgisayarlar amaciyla olduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir