Ana Sayfa / Tekno Haber / Hepsiburada’da küçük ev aletleri indirimde!

Hepsiburada’da küçük ev aletleri indirimde!

Hepsiburada indirim rüzgarı bütün hızıyla ayni ritimde devam ediyor. Bir hayli değişik kategoride ahenk gösteren fiyatlı ürünlerin bulunduğu Hepsiburada’da bu sefer radarımıza minik ev aletleri takıldı. Verilen indirim kodlarıyla birlikte arzu eder çay arzu eder kahve isterseniz de blender makinesine indirimli fiyatlarla ulaşmanız mümkün.

Hepsiburada’da minik ev aletleri amaciyla indirimler var

Hepsiburada indirim radarımızda bu sefer Arzum markalı ürünlere yer veriyoruz. Arzum’un Okka Minio Pro Türk kahvesi makinesi, Arzum AR1071 Prostick 1500 Dreamline El Blender Setini ve Arzum AR3004 Çaycı klasik çay robotunu ahenk gösteren fiyatlarla satın almak amaciyla Bir takım indirim kodlarını girmeniz gerekiyor.

HAKKI60 kodunu kullanarak Okka Minio Pro Türk kahvesi makinesini 60 Lira indirim ile satın almanız mümkün.

Paslanmaz kati tek cezveyle gelen Minio Pro, dört fincan kapasiteli. Taşma önleyici sistemi ve ağır ateşte ideal pişirme ile gelen makinenin yıkanabilir tek cezveye sahip olması da mühim tek avantaj.

Ürünün alakalı sayfasına gitmek ve satın almak amaciyla buraya veyahut aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Eğer tek çay robotuna ihtiyacınız varsa, Arzum AR3004 Çaycı klasik çay robotu da 50 Lira indirimle sizi bekliyor. Bunun amaciyla HAKKI50 kodunu kullanmanız yeterli.

Arzum Klasik Çay Robotunun 1650 Watt’lık kaynatma gücü ve 135 Watt sıcak tutma sistemi çayınızı istediğiniz sıcaklıkta hazır halde tutabiliyor.

Ürünün alakalı sayfasına gitmek ve satın almak amaciyla buraya veyahut aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Listemizdeki nihayet mahsul ise mutfakların olmazsa olmazı tek blender seti Arzum AR1071 Prostick 1500 Dreamline El Blender Seti de 40 Lira indirim ile satın alınabiliyor. Bunun amaciyla kullanmanız koşul olan kod HAKKI40. Çift taraflı paslanmaz kati bıçak, metal öğütücü ve karıştırıcı, kuvvetli motor ve çırpıcı, hususi kistas kabı, olmak üzere dört değişik parçadan oluşan set; vakitten ve enerjiden kazandırıyor.

Ürünün alakalı sayfasına gitmek ve satın almak amaciyla buraya veyahut aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

arzumArzum AR1071 Prostick 1500 Dreamline El Blender SetiArzum AR3004 Çaycı klasik çay robotuArzum Okka Minio Pro Türk kahvesihepsiburadahepsiburada arzumhepsiburada indirim

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir