Ana Sayfa / Tekno Haber / Herkesin bilgisayarı Dell G3 15 inceleme!

Herkesin bilgisayarı Dell G3 15 inceleme!

ShiftDelete.Net olarak değişik analiz videoları ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Dell G3 15 analiz videomuzda Dell G3 15 nitelikleri ile alakalı detaylara yakından bakarken, size bilgisayarı kullandığımız süre süresince ele geçirdiğimiz tecrübeleri aktarıyoruz. “Bilgisayarımda hemide oyun oynarım ayni vakitte da her yerde çalışırım” diyen birisiyseniz bu incelemeyi izlemenizde yarar var.

Dell G3 15 inceleme 

Bilgisayar analiz videolarımıza Dell G3 15 ile ayni ritimde devam ediyoruz. bu erken incelediğimiz bilgisayar, donanımı, tasarımı ve giriş çıkışları ile her kullanıcıya hitap eden tek model. Dileyen kullanıcılar, bu pc ile makele yazımı veyahut ödev hazırlama benzeri hergün işlerini yaparken, dileyen kullanıcılar da yeteri civarindan tek performans düzeyinde oyun oynayabiliyor.

Dell G3 15 nitelikleri bizlere neler sunuyor?

Orta seviyede tek pc var olan Dell G3 15, herkese hitap edebiliyor. Klasik laptop pc tasarımından çok değişik tek tasarıma sahip var olan ama göze aşırı kaçmayan bu tasarım oldukça ideal. 2.53 kg ağırlığındaki bilgisayar, 2.2 santimetre kalınlığa sahip. Bu kalınlığa 38 santimetre genişlik ve 26 santimetre derinlik eşlik ediyor.

Bilgisayar, üç saat içinde şarj var olan tek bataryayla geliyor. Bu sayede dilediğiniz her yerde kullanıma hazır tek şekilde sizi bekleyebiliyor.

Bilgisayar 15 ‘ büyüklüğünde tek ekrana sahip. Full HD çözünürlüğe sahip bilgisayarın ekranı, mat tek ekran ve 300 nit parlaklık verebiliyor.

Bilgisayarın gövdesine bakınca tam tek klavye görüyoruz. Bu tam klavye, kullanıcılara numeratik tuşları da sunuyor. Alttan ışıklandırmaya sahip klavyeyi, düşük ışıklı ortamlarda kullanmak da oldukça keyifli. Alttan aydınlatmalı klavyeye önem veren birisiyseniz bu ayrinti oldukça hoşunuza gidecektir.

Cihazın trackpad’i mat tek hissiyata sahip ve kullanımı güç değil.

Bilgisayar gücünü 9. kuşak i7-9750H işlemciden alıyor. Bu işlemci 2.6 GHz hızında çalışırken, siz ondan güç istediğinizde hızını 4.5 GHz’ye civarindan çıkarabiliyor. Bilgisayarın grafik birimi tarafında ise sizi mutluluk dolu edecek tek ekran kartı var olan NVIDIA GeForce GTX 1650’yi görüyoruz. DDR5 hafıza türününe sahip bu ekran kartı, 4 GB hafıza boyutuna sahip.

Bilgisayarın içinde 16 GB RAM bulunuyor. suanki şartlarında 16 GB RAM boyutunun tek pc amaciyla oldukça yeteri civarindan oldugunu belirtmek de yarar var. Bu modelde 256 GB SSD ve 1 TB boyutunda sabit disk var.

Bilgisayar çoklukla bütün kullanıcılara hitap ediyor. Eğer siz de hemide oyun oynamak ayni vakitte da çalışmak amaciyla tek bilgisayar arıyorsanız, incelemesini gerçekleştirdiğimiz modeli düşünebilirsiniz. İncelememizi izledikten ardindan bizlerle fikirlerinizi paylaşmaya unutmayın. İyi seyirler!

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir