Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Honor 30 Lite geliyor! İşte sızdırılan özellikler

Honor 30 Lite geliyor! İşte sızdırılan özellikler

Huawei’nin alt markası olan ve ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren Honor telefonlarına her geçen gün bir yenisini ekliyor. Honor 30, 30 Pro, 30 Pro Plus ve 30S olmak üzere dört modelden oluşan seriye beşinci model eklenecek.

Honor 30 Lite özellikleri nasıl olacak?

Uygun fiyatlı Honor 30 Lite için hazırlıkların başladığı, Weibo’da paylaşılan raporlar aracılığıyla duyuruldu. Cihazın yüksek yenileme hızına sahip delikli bir ekran ve 48 Megapiksel ana sensörün eşlik ettiği üçlü kamera kurulumu ile kullanıcıların karşısına çıkacağı dile getiriliyor.

Honor 30S modelini göz önünde bulundurduğumuzda, Lite versiyonunun tanıtılmasına pek ihtiyaç yok gibi görünüyor. Ekran yenileme hızının daha yüksek olması hoş bir özellik, ancak iyi bir donanıma sahip olan Honor 30S’den alıcıların uzak tutulabilmesi için Lite modelinde daha iyi bir donanım yer alması gerekiyor.

Tanıtım tarihi bilinmezliğini koruyor, ancak beklentiler 18 veya 20 Mayıs tarihlerinde tanıtılacağı yönünde. Honor 30 Lite özellikleri konusunda sizin beklentiniz nedir?

Honor 30honor 30 litehonor 30 lite özellikleri

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir