Ana Sayfa / Akıllı Telefon / HTC Desire 20 Pro Türkiye fiyatı belli oldu

HTC Desire 20 Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Akıllı telefon pazarının köklü markalarından HTC, tertemiz modeli Desire 20 Pro’yu 16 Haziran’da tanıtmıştı. Şirket Desire 20 Pro modelini ülkemiz pazarına da sundu. böylelikle HTC Desire 20 Pro Türkiye fiyatı ve özellikleri netlik kazandı.

HTC’nin orta-üst segment cihazı Desire 20 Pro modelinin özellikleri

Tayvan menşeili firma HTC, Desire 20 Pro’yu Türkiye’de 3.999 Lira ücret etiketiyle satışa sundu. ücreti belli var olan cihazın özelliklerini hatırlayalım. Cihaz; 6.5 inç büyüklüğünde, 1080×2340 piksel çözünürlüğünde, IPS ekran ile raflarda yerini aldı.

HTC Desire 20 Pro

HTC Desire 20 Pro ülkemiz ücreti ve donanım nitelikleri orta-üst segment tek aygıt olduğunu gösteriyor. Telefon, 11 nm fabrikasyon zamani ile üretilen ve 2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 665 işlemciden güç alıyor. Desire 20 Pro’nun RAM kapasitesi 6 GB olurken, depolama alanı ise 128 GB oldu.

Cihazın kamera özellikleri, kağıt üzerinde dikkat cazip görünüyor. Telefonun art yüzünde; 48 piksel f/1.8 geniş açılı anne kamera, 8 piksel f/2.2 ultra geniş açılı ve iki piksel f/2.4 makro kameranın yanı sıra iki piksel f/2.4 derinlik idrak etme sensörü yer alıyor.

Telefonun pil kapasitesi ise 5.000 mAh olurken, aygıt 15W hızlı şarj desteğiyle alicilarin karşısına çıktı.

Türkiye ücreti 3.999 Lira var olan telefonun Avrupa’da satışa çıktığında ücreti 279 euro olarak belirlenmişti.

HTC Desire 20 Pro’yu satın almak amaciyla bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

OnePlus Band akıllı bileklik sızdırıldı! İşte özellikleri

OnePlus Band akıllı bileklik sızdırıldı! İşte nitelikleri

OnePlus Band akıllı bileklik de tam bu noktada geliştiriliyor. Akıllı bilekliğin ne vakit tanıtılacağının alana çıkmasının yanında tek de nitelikleri ve ücreti sızdırıldı. İşte bileklik hakkındaki detaylar:

htchtc desire 20 ProHTC Desire 20 Pro özellikleriHTC Desire 20 Pro ülkemiz fiyatı

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir