Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei, ekosistemi için yeni uygulamasını duyurdu

Huawei, ekosistemi için yeni uygulamasını duyurdu

Çinli teknoloji devi Huawei, kendisinin ekosistemi içinde alicilarin kullanabileceği My Huawei adli tertemiz uygulamasını düzen ettiği senelik konferansında tanitti ve ışın izleme ile alakalı müjdeler verdi.

My Huawei ile tek uygulamadan kontrol

Her sene olduğu benzeri bu sene da konferans düzen eden şirket, Huawei kullanıcılarını yakından ilgilendiren tek duyuru yayınladı. Huawei’nin tertemiz ürünü, Başka bir deyişle uygulaması, şirketin ani çok uygulamasını tek çatıda birleştirecek tertemiz My Huawei uygulaması ile denetim edilebilecek.

Huawei Tüketici İş Grubu, Telefon İşleri Başkanı Kevin Ho, My Huawei uygulamasının Huawei Club, Huawei Mobile Services, Gamer Center ve Member Center benzeri bağımsız uygulamalardan oluşan tek koleksiyonu kapsadığını açıkladı.

Bu uygulama ile, kullanıcıların çok sayida uygulama kullanmasına ve alakalı hizmetlerini kullanmak amaciyla ayrı ayrı açmasına neden kalmıyor. Ayrı olarak cihazlarda art tasarı hafıza kullanımı ve depolama tasarrufu sağlıyor. Ancak, tanıtılan My Huawei uygulamasının ne vakit çıkış yapacağı bilinmiyor.

Huawei’nin tertemiz uygulaması, şirketle tek bağı kalmayan Honor’un V40 modelinde gömülü gelen My Honor uygulamasından ardindan tanıtılmış oldu.

Huawei, ışın izleme teknolojisi getiriyor

Huawei Developer Alliance bölümü, tek Çin oyunuyla tertemiz teknolojileri duyurdu. Oyun, Huawei HMS Core Scene Kit paketinde bulunan Ray Tracing (ışın izleme) teknolojileri kullanıyor.

Işın izleme, cansız nesneler üzerinde dahada gerçekçi, hakikat hayat ziya ve gölge efektleri üretebilir ve düşük miktarda güç kullanarak istikrarlı dahada çok kare hızı performansını koruyabilir.

Gamer CenterHuawei ClubHuawei Mobile ServicesMember CenterMy Huawei

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir