Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei Mate 40 serisinden yeni görseller: Kamera

Huawei Mate 40 serisinden yeni görseller: Kamera

Huawei Mate 40 serisine ait olduğu söylenen kamera görselleri gündeme damgasını vurdu. Önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği iddia edilen bu seride Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 RS olmak üzere 4 adet model yer alacak.

Çin’de oldukça ünlü olan “Digital Chat Station” isimli kullanıcı, birçok firmanın akıllı telefonları hakkında çeşitli bilgiler elde ediyor ve bu bilgileri sızdırıyor. Bu fotoğraflar da kendisine ait. Mate 40 serisinin kamera yapısı nasıl?

Huawei Mate 40 serisi kamera görselleri ile karşımızda

Görsellerde yer alan kamera modüllerinin Mate 40 ve Mate 40 Pro için üretildiği söylendi. Bu iki modelin kamera modülleri ve sensör ayarları birbirinden farklı. Görsellere baktığımızda tek bir ortak noktanın olduğunu görüyoruz: Yuvarlak tasarım.

Şu anda ne yazık ki bu modellerin kameraları için kaç adet lensin üretildiğini bilmiyoruz. Mate 40 ve Mate 40 Pro ikilisi kavisli bir ekrana ev sahipliği yapacak. Mate 40 Pro, Mate 30 Pro’nun ekranına benzeyen bir ekran eşliğinde piyasaya sürülecek. Mate 40 Pro Plus ise ekran konusunda bu ailenin en büyüğü olacak.

Huawei Mate 40 kamera

Mate 40 serisinin işlemcisi 5 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Kirin 9000 olacak. EMUI 11, 65W hızlı şarj desteği ile donatılan ve bu seride yer alan ürünlere eşlik edecek.

Dilerseniz yukarıda yer alan galerimiz aracılığıyla diğer görüntüleri inceleyebilirsiniz. Mate 40 serisinin kamera yapısı hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Huawei Mate 40huawei mate 40 özelliklerihuawei mate 40 proHuawei Mate 40 Pro PlusHuawei Mate 40 RSHuawei Mate 40 serisi

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir