Ana Sayfa / İnternet / İlk yayınında 150 bin kişiyi topladı: Ninja, YouTube’da!

İlk yayınında 150 bin kişiyi topladı: Ninja, YouTube’da!

Gerçek adı Tyler Blevins olan Ninja, YouTube yayınları ile yoluna devam etme kararı aldı. Microsoft’un Mixer platformunu kapatması yüzünden kendisine yeni bir rol haritası çizen ünlü yayıncı, daha önce Twitch’i bırakmıştı.

Ninja YouTube yayınları için harekete geçti

Fornite yayınları ile tanınan Ninja, bugün itibarıyla YouTube yayınlarına başladı. Canlı yayınlar ile sevdiklerini eğlendiren yayıncı; Timothy “TimTheTatman” Betar, Jack “CouRage” Dunlop ve Benjamin “DrLupo” Lupo ile ortak bir yayın yaptı.

Geçen yıl Twitch’ten ayrılan ve Microsoft’un yayın platformu olarak bilinen Mixer’a geçen Tyler Blevins, geçtiğimiz ay Mixer’ın kapatılması yüzünden canlı yayınlarına devam edemedi. Blevins, Facebook’un yayın servisini tercih etmedi.

Ninja YouTube yayınları

İlk canlı yayınında 150 binden fazla izleyiciyi eğlendiren Ninja, YouTube’a yabancı değil. Zira YouTube’un oyun şubesinden sorumlu olan Ryan Wyatt, Ninja’nın bir sürü videoya sahip olduğunu ifade etti.

Wyatt, bu videoların izlenme sayısını topladığında 2.2 milyardan fazla izlenmeye ulaştığını belirtti. Henüz YouTube ile özel bir anlaşma imzalamayan Ninja, önümüzdeki günlerde bir anlaşma imzalayabilir.

Ninja YouTube canlı yayınları

YouTube’a yakın kaynaklardan birisi olan Rod Breslau, Ninja’nın YouTube ile görüştüğünü ancak henüz ünlü yayıncının YouTube ile bir anlaşmaya varmadığını ifade etti. Bunun dışında kendisinin daha önce Twitter hesabı ele geçirilmişti.

Fortnite’ın yayılmasında önemli bir rol oynayan Ninja’nın yeni YouTube kariyeri, şimdiden birçok yayıncının dikkatini çekti bile. Sizce YouTube ile Ninja arasında bir anlaşma imzalanacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

ninjaNinja YouTubeNinja YouTube canlı yayınlarNinja YouTube kanalıNinja YouTube videolarıNinja YouTube yayınlarıTyler BlevinsTyler Ninja BlevinsTyler Ninja Blevins YouTubeTyler Ninja Blevins YouTube canlı yayınlarıTyler Ninja Blevins YouTube yayınları

Kaynak :shiftdelete

Check Also

e-Devlet’te yeni hizmet: Din değişikliği!

e-Devlet kapısı üzerinden aldığımız hizmetler her geçen gün artıyor ve bu sayede devlet dairelerinde herhangi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir