Ana Sayfa / iOS / iOS 13.5 ne zaman çıkacak? İşte yeni iddialar!

iOS 13.5 ne zaman çıkacak? İşte yeni iddialar!

Apple’ın tertemiz iOS 13.5 güncellemesi ile sunacağı özellikler dikkate alındığında, kullanıma başlanacağı vakit dahada da önem kazandı. Nitekim evvel beta sürümünden ardindan en çok heyecan edilen konu, iOS 13.5 çıkış tarihi oldu. bu konuyla alakali da kısa tek vakit evvel tertemiz veriler alana atıldı.

iOS 13.5 çıkış tarihi ile alakalı tertemiz veriler alana çıktı

Öncelikle anımsatmak gerekirse Apple, ani çok vakit evvel iOS 13.5 beta sürümünü yayınladı. böylelikle iOS 13.5 özellikleri ile alakalı beklentiler de netleşmiş oldu. tertemiz özellikler arasında en çok corona virüs ile alakalı çeşitli detaylar bulunuyor. Bu tertemiz özelliklerin kullanıma başlanacağı tarih olarak Mayıs 2020’nin 2. veyahut üçüncü haftası işaret ediliyor.

iOS 13.5 çıkış tarihi

Zoom rakibi Google Meet fiyatsız oldu

Zoom rakibi Google Meet fiyatsız oldu

Google’ın Zoom rakibi video konferans uygulaması Google Meet fiyatsız olarak yoluna ayni ritimde devam etmeye hazırlanıyor. İşte bütün detaylar!

Elbette ki mevzubahis bu resmi yayınlanacak var olan tarih beklentileri, beta sürecinde rastgele tek mevzunun çıkmadığı vaziyette olabilitesi çok olacaktır. Bu süreçte Apple’ın dahada evvelki ara güncellemelere mukayese et dahada kısa müddette tertemiz güncellemeyi yayınlaması muhtemel olabilir.

iOS 13.5 çıkış tarihi konusundaki beklentilerin artış göstermeye başlaması, dahada evvel de belirtildiği benzeri yeni iOS 13.5 özellikleri sebebinden kaynaklanıyor. Bu süreçte evvel olarak öne çıkan özellik, maske ile Face ID kullanımı noktasında oluyor. tertemiz güncelleme ile birlikte maske takan kullanıcılar, Face ID tanımlanamaması sonrası çok dahada basit tek şekilde şifre ile giriş yapma bölümüne geçiş yapabilecek. Face ID sistemi kullanıcının maske taktığını tanımlayarak direk şifre giriş alanına kullanıcıyı yönlendirebilecek.

Google iPhone’un güvenlik açığını buldu

Google iPhone’un güvenlik açığını buldu

Google Project Zero ekibi tertemiz tek iPhone güvenlik açığı ile alakalı İzah yaptı. Google iPhone açığı ile alakalı detayları da paylaştı!

Buna ekstradan Apple’ın Google ile birlikte üzerinde çalıştığı Corona virüs bildirim sistemi de tertemiz güncellemede bulunan detaylardan olacak. nihayet olarak FaceTime tarafında da yeniliker sunulacak. Grup FaceTime konuşmalarında yapılacak tertemiz değişiklikte, konuşan kişinin görüntüsü ekranda otomatik olarak büyütülerek gösterilecek.

Yeni özelliklere ekstradan Bir takım güvenlik açıklarının kapatılması ile alakalı detaylar da tertemiz güncelleme ile birlitke destekli iPhone modellerine sahip var olan bütün kullanıcılara iletilmiş olacak. Bu güvenlik açıkları arasında tek vakit evvel Google’ın dile getirdiği açıkların bulunduğunu da hatırlatmakta yarar var.

Appleapple iOS 13.5ios 13.5iOS 13.5 özellikleriiOS 13.5 ne zaman

Check Also

Yıllardır beklenen iPhone özelliğine Apple müdahalesi

Kısa tek vakit evvel iOS 14 ile iPhone arama kaydetme özelliği gündeme gelmişti. Aramaların kaydedilebilir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir