Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iOS 14.1 güncellemesi geri çekildi! GM yayında

iOS 14.1 güncellemesi geri çekildi! GM yayında

Apple odaklı hareketli bir akşam geçiriyoruz. iPhone 12 ailesi ve MagSafe derken önce iOS 14.2 beta 3 sürümü, ardından iOS 14.1 güncellemesi yayımlandı. Yeni sürümle birlikte bazı yeni özellikler eklendi.

iOS 14.1 güncellemesi geri çekildi! GM yayında

Apple, yeni duyurulan iPhone 12’ye destek ekleyerek iOS 14.1 ve iPadOS 14.1‘i piyasaya sürdü. Yeni özellikler arasında, yeni modeller için geliştirilmiş kamera modları ve HDR video kaydı yer alıyor.

ios 14.1 güncellemesi

Yeni yazılıma erişmek için Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme üzerinden kablosuz bağlantı ile indirebilirsiniz ancak ülkemizde henüz erişime açılmadı. Güncellemenin bölgesel olarak erişime açılmış olabileceği düşünülüyor.

Bu güncellemelere nelerin dahil olduğuna dair henüz detaylı bir bilgi yok, ancak öğrenir öğrenmez haberimizi güncelleyeceğiz. Apple ayrıca dördüncü ve beşinci nesil Apple TV modelleri için tvOS 14.1‘i yayınladı.

Güncelleme: Apple yanlışlıkla iOS 14.1’i dün akşam saatlerinde genel olarak yayınladı, ancak güncelleme daha sonra Apple Developer portalından geri çekildi ve şimdi bir GM sürümü olarak geri döndü. iOS 14.1 Golden Master sürümü şu an için sadece geliştiriciler tarafından indirilebiliyor. 

Güncelleme, önümüzdeki hafta iPhone 12’nin satışa çıkmasıyla herkes için indirilebilir hale gelecek.

ios 14.1iPhone 12

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir