Ana Sayfa / iOS / iOS ve iPadOS 13.5.5 Beta yayınlandı

iOS ve iPadOS 13.5.5 Beta yayınlandı

Apple, işletim sistemi üzerinde geliştirmelere ayni ritimde devam ediliyor. Firma iOS 13.5.5 Beta ve iPadOS 13.5.5 Beta sürümlerini yayınladı. Dileyen kullanıcılar beta sürümlerini cihazlarına kurarak Bir hayli yeniliğe dahada erkenden ulaşabiliyor.

Beta sürümde işletim sisteminin tam manasıyla kararlı çalışmadığını da belirtmekte yarar var. Çünkü, Bilinen beta sürümlerde denemeler yapılıyor. Bu denemeler neticeninde da kararlı sürümde kullanıcılar tertemiz özelliklere kavuşuyor.

iOS 13.5.5 Beta yayında

Beta sürecine dahil var olan kullanıcılar amaciyla duyurulan güncellemeyle birlikte iOS 13.5.1 kararlı sürümü de yayınlandı. Apple Developer Center (Apple Geliştirme Merkezi) tarafından yayınlanan güncellemede Bir takım hataların giderildiği belirtiliyor.

Ancak her güncelleme vakiti yapılan yenilikler duyurusu bu sürüm amaciyla yapılmadı. bu yüzden tertemiz beta sürümünün kullanıcılara ne benzeri yenilikler getirdiği şu anda bilinmiyor. farklık ve yenilikler belirtilmese de işletim sistemindeki hataların kaldırıldığı belirtiliyor.

iOS 13.5.5 Beta sürümüyle birlikte iPadOS 13.5.5 Beta da yayınlandı ama başka sürüm benzeri rastgele tek yenilik duyurusu yapılmadı.

ipados 13.5.5 beta

macOS Catalina 10.15.6 Beta  yayınlandı

Öte istikametten Apple, Mac cihazlar amaciyla de güncellemesini yayınladı. Yayınlanan güncellemeyle birlikte cihazların batarya sıhhati yönetimi, FaceTime video görüşmesinde iyileştirme, Pro Display XDR kalibrasyon aracı, iyileştirmeler ve hatali düzeltmeleri yer alıyor.

Güncellemeler ile alakalı dahada çok bilginin şirket tarafından dahada ardindan açıklama etmesi bekleniyor.

ioas 13.5.5iOSios 13.5.5 betaipadipad 13.5.5ipadosipados 13.5.5 beta

Check Also

Yıllardır beklenen iPhone özelliğine Apple müdahalesi

Kısa tek vakit evvel iOS 14 ile iPhone arama kaydetme özelliği gündeme gelmişti. Aramaların kaydedilebilir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir