Ana Sayfa / Tekno Haber / iPhone 12 ile ilgili üzücü iddia!

iPhone 12 ile ilgili üzücü iddia!

Gecikeceği iddia edilen yeni iPhone 12 ile ilgili bugün kötü bir haber daha geldi. Bir süredir tasarım ve donanım özellikleri sızıntısıyla karşımıza çıkan iPhone 12 bugün de kutu içeriği iddiasıyla gündemde. İşte iPhone 12 EarPods olmadan kutudan çıkacak iddiası ve detayları…

iPhone 12 EarPods olmadan kutudan çıkabilir!

Bir süredir donanım, tasarım ve hatta çıkış tarihi sızıntılarıyla gündemde olan iPhone 12 hakkında üzücü bir sızıntı geldi. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Wedbush analisti Dan Ives’in yeni araştırma raporu, yeni iPhone’ların kutu içeriği ile ilgili önemli iddialara yer verdi.

Dan Ives’e göre, Apple bu yıl çıkacak yeni iPhone serisi içerisinde EarPods kulaklıkları barındırmayacak. Şirketin buradaki stratejisini ise Ives ; “Apple’ın bu hamlesi sadece maliyetleri azaltmaya yardımcı olmayacak. Aynı zamanda AirPods satışlarında da önemli derecede artış olmasını sağlayacak.” sözleriyle açıkladı.

Ayrıca Ives daha önce paylaştığı bir yatırımcı notunda da, şirketin bu yıl 65 milyonluk AirPods birim hedefini artırması için önemli bir yol izleyeceğini belirtmişti. Ives’in iddiaları doğruysa, Apple ilk defa kulaklık barındırmayan bir iPhone piyasaya sürecek. Bu iddiaları doğru bulmayanlar olsa da, isabetli sızıntılarıyla tanınan diğer bir analist Ming-Chi Kuo da buna benzer bir tahminle ilgili geçtiğimiz ay bir rapor yayınlamıştı.

Önümüzdeki günlerde hem yeni iPhone hem de kutu içeriği ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olacağımızı düşünüyoruz. Gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Apple iPhone kulaklıkiPhone 12iPhone 12 özellikleriiPhone 12 donanımıiPhone 12 EarPodsiphone 12 fiyatıiPhone 12 iddialarıiPhone 12 kulaklıkiPhone 12 tasarımı

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir